Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Gönül Bağı Tılsımı; birbirini seven ve beraber olan iki kişi için yapılabildiği gibi, herhangi bir nedenden dolayı ayrılmış veya ayrılmak zorunda kalmış sevgililer veya eşler içine yapılır. Gönül Bağı Tılsımında amaç, bu iki kişinin gönlüne birbirlerinden başka kimselerin girmesini engellemek, sevgi ve sadakatlerinin ömürlük olmasını sağlamaktır.

Tılsım, muska şeklinde yapılabildiği gibi, kolye, yüzük ve giysi gibi malzemelerin üzerine de çizilebilir. Bu tılsımın sürekli kullanılanı olduğu gibi, haftanın belirli günlerinde kullanılması gerekeni de olabilir. Çoğunlukla sürekli kullanım gerektiren bir işlem değildir. Tılsımı destekleyici bazı koruma ritüelleri, muska veya vefk gibi etkiler sürekli kullanım için uygun olabilir.

Gönül Bağı Tılsımı Etkili mi?

Öncelikle bu tılsım yapılış amacına göre etki mekanizması değişebilen bir uygulamadır. Tılsımı yaptıran kişi ile karşı tarafın herhangi bir iletişimi yoksa, bu durumda etki etmesi belirli bir süre alabilir. İletişimi olan kişilerin bu tılsımı yaptırmaları halinde, etki süresi elbette daha kısa olacaktır. Önemli olan canın yakın olmasıdır.

Gönül Bağı Tılsımı Nasıl Yapılır?

Yine amacına göre hazırlanışı değişebilen bir uygulamadır. Sevgi ve aşk, sadakat gibi pozitif destekler barındırması açısından, yapılışında herhangi bir sakınca yoktur. Amaç, uzaklaşan birini veya ayrılmış, terk eden sevgiliyi geri döndürmekse, o kişiye ait bazı eşyaların üzerine yapılabilir. Bu tılsımında yine birçok tılsımda olduğu gibi, dört elemente tabi olduğunu belirtmek gerekli bu noktada. Ateş, hava, su ve toprak elementlerinden hangi gruba ait olunduğunun ve doğum saati bilgilerinin gerekliliği büyük önem arz etmektedir.

Yapılması zahmetli bir uygulamadır. Bazı durumlarda amaçlanan isteğe göre metal üzerine çizilen şekillerden ibaret olurken, bazı durumlarda ise çeşitli ritüellerin uygulanması gereklidir. Bu durum, tılsımı yapan metafizik uzmanının yapacağı bakım ve analiz sonucunda ortaya çıkan bilgiler ile şekillenecektir.

Gönül Bağı Tılsımı ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Simya Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.