Gönül Bağı Tılsımı

Gönül Bağı TılsımıÇok zamanlar tılsımları duyarız, kimileri bu konu hakkında düşünce sahibiyken kimilerinin de pek bir fikri yoktur. Tılsımlar aslında yüzyıllardan buyana zaman gelen metafiziksel bir kültürdür. Ben burada, sevgi muhabet adına yapılan benimde uyguldığım bir enerji yumağından tılsımdan bahsedeceğim.
Gönül Bağı Tılsımı
bazan olur ki, çok ayrıcalıklı duygularla ümit dolu çıkmış olduğunuz yolculuklar vardır , evlilik benzeri. Hayatımız hep iyi olsun, güzel olsun isteriz. lakin hiçte hesapta olmayan şeyler olur. örneğin, evliliğiniz çatırdamaya başlar, ha geçti ha geçecek, düzeldi düzelecek derken bir çeşitli seviye tutmaz olur.

Bitmek tükenmek bilmeyen kavgalar yaşandığında, verilen bozulan sözler tutulamadığında gün geçtikçe moreler çöker . işte tamda bu halde bir sıra dua çalışma ve tılsımlara gerek duyulur. işde ben de her türlü gönül yıkıntısına karşı güçlü tılsımlar yapmak meselesi için talepler üzerine devreye giriyorum. amaç duyguları tazelemek, yenilemek derin bir gönül bağı tılsımı oluşturmak insanlara yol gösterici olmak.
Gerçek bir ilmi çalışma ilaç gibidir. Doğru ilacı, bilgili tecrübe sahibi işini seven bir doktordan almakla, düzmece bir doktordan olmak ne kAdar başka sonuçlar doğurursa, işini ehil olana yaptırmakla olmayana yaptırmak sonuç nedeni ile bu örnek gibidir. sıkıntı ne olursa olsun bireylere yarar vermek iman göstergesidir Benim de burada ki, amacım kendi vakıf olduğum ilimlerle insanlara çözüm sunmak.

İlginizi Çeken Yazılar  Üzerimizde Vefk Ya Da Muska Varken, Banyo Ya Da Tuvalete Girebilir Miyiz?