Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Sevgili, sözlü, nişanlı ya da eş fark etmeksizin ayrılık acısı yaşayan, terk edilen kişiler son çare olarak geri getirme işlemi tercih ediyor. Çünkü metafizikle ilgilenen ve büyü, ritüel gibi işlemlerden yararlanan birçok kişi ayrılığı sona erdirmek, gideni getirmek için bu büyülerden yararlanıyor. Medyumlar da bu konuda tecrübeleriyle aşk acısı çekenlerin önünü aydınlatıyor, gideni getirme tılsımları ile olumlu sonuçlar alınabileceğini gösteriyor.

Büyü, tılsım, ritüel ve metafizik kavramlarını ilk kez duyanlar, hiç tecrübe edinmeyenler elbette geri döndürme büyüsü işe yarar mı merak ediyor. Çünkü kulağa garip gelse de medyumlar ayrılık acısını dindiriyor, bozulan evlilikleri düzeltiyor, aşk acısından kurtarıyor. Birini geri çevirmek de tılsımla mümkün hale geliyor. İnanarak ve iyi niyetle hareket edip doğru medyumla çalışmak etkili sonuçlar doğuruyor. 

Geri çevirme büyüsünden sonra ne yapmak gerekiyor?

Her büyü ya da ritüel zamana bağlıdır. Yapıldığı anda sihir gibi etki etmez. Bu yüzden geri döndürme ritüeli yaptıran kişilere öncelikle sabredin denilir. Ayrıca ritüel tamamlandıktan sonra sabrederken medyumun önerdiği, belirttiği talimatlara da uygun hareket etmek gerekiyor. Örneğin, büyü ve ritüel sonrasında sonuç beklerken kişinin sadaka vermesi istenir. 

Geri getirme ritüeli sonuç verene kadar gerçek muhtaç sahibi bulunup sadaka verilmesi önerilir. Bu sadaka para olmak zorunda değil, yemek ısmarlamaktan eğitim desteği vermeye kadar her şey olabilir. Ritüel yaptırdıktan sonra zaman ayrılıkları sona erdirir ve aşk acısını dindirir. Yeter ki doğru medyumla, doğru bilinçle hareket edin. 

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüsü Yaptırmak  başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.