Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Geri getirme büyüsü kaç günde tutar şeklinde sorulan sorulara önemle yaklaşıyoruz. Çünkü bu gibi sorular soran kimselerin elbette beklentileri yüksek, zamanları kısıtlı olabiliyor. Çoğu Büyü Uzmanı ya da Vefk Üstadları, işlem yapıldıktan sonra bu gibi sorularla uğraşmak istemiyorlar. Bunlarla neredeyse hemen her gün karşılaşıyoruz. Ancak insanların istek ve beklentilerine göre hareket etmek, karşı tarafa biraz daha ılık bir yaklaşım tarzında olmak gerek. Kişilerin ruh hali ve psikolojisi gereği, bazı saçma olabilecek boyutta soruları da olabilir. Uzman ve ilim insanlarının konulara ve kişilere yaklaşım tarzının ciddi anlamda pozitif olması burada çok büyük önem taşıyor.

Gelelim Konumuza; Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Geri Getirme Büyüsü, işlemi gerçekleştiren uzmanın uzmanlık derecesi ile tutma olasılığı var olan büyülerden biridir. Kimi zaman çok kısa bir sürede tutabileceği gibi, kimi zamanda danışanlarımızdan biliyoruz; bir yılı aşkın bir zaman boyunca hiçbir tutma olasılığı sergilemez. Geri getirme büyüsü ciddi uğraş ve emek gerektiren bir işlemdir değerli ziyaretçilerim. Önce bu konunun önemini belirtmek isteriz. Ancak bir diğer önemli konuda, böyle bir işlemi kime yaptırıyor oluşunuzdur.

geri getirme büyüsü nedir kaç günde tutar

İlim ve tecrübe, deneyim ve farkındalık burada çok önemli rol oynar. Uzman ellerinden çıkan bir işlem, yapıldığı ilk yedi gün içinde veya bu günden sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Hangi işlem olursa olsun, tutma zamanı en geç kırk gündür. Kırk gün boyunca herhangi bir etki ya da tepkime görülmeyen amacın gerçekleşme izi dahi olmayan uygulamalar, maalesef tutmamıştır, olmamıştır, gerçekleşmemiştir; danışılan kimse büyüyü yapamamıştır. Bunun  başka bir izahı yoktur ve olamazda…

Geri Getirme Büyüsü gibi bazı işlem ve uygulamaların, kimi zaman geç tuttuğu gözlemlenebilir. Bu durum, kişilerin gözden ırak olması ile değil, kalben ve düşünce olarak uzak olmaları ile alakalıdır. Bu da yapılan işlem, uygulama veya ritüellerin doğru yapılması sayesinde üstesinden gelinebilecek bir durumdur. İstek ve amacın güzel olması yolu açar değerli ziyaretçilerim. Biz kimsenin kalbinin kırık, boyunun büyük, gözlerinin hüzünlü kalmasını istemeyiz. İstek güzelse ve ahlaken herhangi bir aykırı boyutta değilse, elbette amaçlanan şey gerçekleşecektir.

Geri getirme büyüsü ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Canbar Aşk Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.