Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Geri Getirme Büyüsü önemli bir büyü türüdür, böyle bir büyü yapıldığı zaman tutma olasılığı nedir ve ne kadar zaman içinde amaçlanan gerçekleşir ve kaç günde etki eder şeklinde çok merak edilen konular ve sorular oluyor. İnsanların bu gibi konuları merak etmesi ve sorular sorması elbette çok doğal. Belirli bir emek ve zaman verilerek uygulanan bu tür işlemler, kişilerin ruh hallerine de oldukça büyük etki ediyor. Çünkü, istek ve beklenti halinde tüm umutlarını bu tür bir uygulamaya bağlayan insanlar, istedikleri ve amaçladıkları olmadığı zaman son derece büyük bir hüsrana uğrayabiliyor. Verilen emek ve zamanı saymıyoruz bile…

Geri Getirme Büyüsü kaç günde etki eder? Bu tür bir büyü, bu uygulamayı yapan kişinin uzmanlık derecesine göre etki mekanizmasını azaltabilir de, yükseltebilir de. Yani, bir anlamda istenilen büyü ve benzeri işlemden çok bu tür işlemleri kime yaptırdığınızda önemli bir boyut kazanıyor bu bağlamda. Bu nedenle biz, hemen her konumuzda özellikle, yardım aldığınız kimselerin ilmine ve tecrübesine, deneyimine güven duymanız gerektiğinin önemini belirtiyoruz sık sık.

Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Etki Eder
Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Kaç Günde Etki Eder?

Geri Getirme Büyüsü iyi bir uzmanın ellerinden çıktıysa, yapılmaya başlandığı bir haftayı takiben etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bu bazen kırk güne de çıkabilir. Bu tür bir uygulamanın ne kadar sürede etki edeceği, işlem yapılan kimsenin nasıl bir karaktere sahip olduğu ile de doğrudan ilgisi vardır. Bazı durumlarda kişiler, kendilerinden mesafe olarak uzakta olan kimselere bu işlemi yaptırmak istediklerinde şunu iyi bilmeleri gerekir, mesafelerin büyü ile ilgisi yoktur. Kendilerine böyle bir söylemde bulunan kişilerden hızla uzaklaşmaları en doğru hareket olacaktır. Etkinin nasıl ve ne boyutta olacağının mesafe ile ilgisi yoktur. Fiili mesafe, büyü ve benzeri bit etkinin gerçekleşmesinde herhangi bir problem yaşatmaz.

Geri Getirme Büyüsü; ayrı olan, ayrılmış, kopmuş, gitmiş ya da terk etmiş olan kimseler için olduğu kadar ayrılık aşamasında olan, ilişkileri kopma noktasına gelmiş, tartışmalar yaşan ya da belirli bir soğukluk gözlemlenen çiftler içinde uygulanır. Bu durumda iken yani, henüz kişiler ayrılmadan, kopmadan yapılan uygulamalar çok daha verimli ve kesin sonuçlar vermektedir. Çünkü duygular henüz bitmemiştir, henüz sonlanmamış bazı düşünceler vardır. Bu durum geri getirme büyü işlemini etkisini kat kat artırır.

Geri getirme büyüsü etki süresi ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Tutar? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Comment

  • Musa T

    26 Aralık 2021 -

    ZEYNEL HOCAM YAPTIĞINIZ GERİ GETİRME İŞLEMİ DAHA 1.HAFTASINDA ETKİSİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADI EŞİM İLE İLETİŞİM KURMAYA YAZIŞMAYA BAŞLADIK BU SİZİN SAYENİZDE OLDU ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.