Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Feng Shui Kursları , Günümüzde oldukça popüler olan Feng-Shui, aslında günümüzden 3500 yıl önce Çin’de bulunmuş, bilimsel temele dayanan bir öğreti şeklidir. Feng-Shui’de her şey bir enerjiye bağlıdır ve yaşam enerjisinin dengelenmesi kişiye mutluluk, sağlık, başarı ve daha birçok şeyi getirmeyi amaçlamaktadır.

İnsanlar artık ister iş olsun ister ev olsun yaşam alanlarını daha huzurlu ve enerjik yapmak istemektedir. Bu yüzden yaşanılan ortamda nesneleri yön ve renklerine göre düzenleme yaparak kötü enerjilerden uzaklaşmaya çalışmaktadır. Feng-Shui ying-yang yani iyi ve kötü enerjileri dengelemekte kullanılmaktadır.

Eski dönemlerden günümüze kadar özellikle Asyalı insanlar yaşam alanlarının daha huzurlu ve sağlıklı daha bereketli ve bulundukları ortamda daha mutlu olabilmek için Feng-Shui öğretisinden yararlanmıştır. Hatta evlerinin yönlerini, bahçe düzenlerini buna göre yapmış ve Feng-Shui’yi en etkili şekilde kullanmışlardır.

Feng-Shui kursları nelerdir?

  • Çevresel Feng-Shui
  • Evlerde Feng-Shui
  • Ofiste Feng-Shui
  • Pusula tekniği
  • Bagua tekniği
  • Four Pillar tekniği
  • Uçan Yıldızlar tekniği
  • I-Çing tekniği gibi kurslar verilmektedir.

Alacağınız Bu Kurslar  sayesinde çevrenizin farkındalığına varacak ve buna göre en uygun çözümü üreterek daha mutlu daha huzurlu ve başarılı olabileceksiniz. Feng-Shui kursları için metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu’nun kurslarından yararlanabilirsiniz. Alacağınız kurslar sayesinde Feng-Shui uygulamasını en iyi şekilde yapabilecek ve özellikle uluslararası sertifikaya sahip olmak için en önemli altyapıyı da böylelikle sağlamış olacaksınız.

Tüm dünyada ve ülkemizde bulunan Pandemi – Salgın nedeni sizlerin sağlığını düşünerek, bu süre zarfında gurup olarak yada özel tek kişi karşılıklı, ders, kurs, eğitim veremiyorum.
Ayrıca yorgunluk sebebi ile kısa bir süre online ders, kurs, eğitim veremiyorum.
Bu eğitim online başladığında katılmak istiyorsanız, [email protected] adresime mail gönderebilir. Ya da 05335942577 nolu Whatsapp hattıma yazabilirsiniz. Eğitim başladığında bilgilendirileceksiniz.
Sağlıklı günler dilerim. Zeynel Eroğlu Etiler – İstanbul


Bir önceki yazımız olan Medyumluk Kursu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.