Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Fal ve Analiz Kursları , İnsanlar, var olduklarından bu yana gelecekleri hakkında bilgi edinmek, geleceklerinde neler olacağını bilmek için çeşitli yöntemler, uygulamalar geliştirmiştir. Çok eski çağlardan günümüze kadar gelen birçok yöntem insanların geleceği öğrenme arzusuna karşılık vermektedir. Bu yöntemlerden biri de faldır.

Tarot falı, kahve falı, el falı farklı fal bakma yöntemleri bulunmaktadır. Kimi insan bunu sadece üç beş dost arasında sohbet amaçlı yaparken birçok kişi de bu işin eğitim kısmını alarak daha farklı şekilde değerlendirme yoluna gitmektedir.Bu Kurslar, bu işi sadece eğlence amaçlı değil, bir iş ve misyon amaçlı da yapılabileceğinin bir kanıtıdır.

Çağlar boyunca insanlar, hayatlarına yön verecek, geleceklerini çizecek yöntemleri denemekten kaçınmamıştır. Bunun için de birçok  yöntem ortaya çıkmıştır. Eski zamanlardan günümüze kadar gelen birçok fal türü günümüzde hala popülerliğini sürdürmektedir.

Fal ve analiz kursları neleri kapsar?

  • Kahve falı kursu
  • El falı kursu
  • Numeroloji kursu
  • Grafoloji el yazısı kursu
  • Sima ihtilaç name kursunu kapsar.

Genellikle kahve falı kadınlar arasında oldukça yoğun şekilde rağbet görmektedir. Arkadaş toplantılarında, günlerde ya da komşuların birbirini ziyaretlerinde içilen kahveler kapatılır ve öngörüsü kuvvetli, altıncı hissi kuvvetli kişilerden fala bakmasını istenir. Eğer bu konuda biraz yeteneğiniz varsa ve öngörü, altıncı hissiniz kuvvetli ise siz de fal ve analiz kursları alarak bunu daha bilinçli ve sağlıklı şekilde yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu yönetiminde alacağınız fal ve analiz kursları sayesinde siz de kahve falına daha bilinçli bakabilir, el falı kursu sayesinde çizgilerin gücünü rahatlıkla analiz etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Tüm dünyada ve ülkemizde bulunan Pandemi – Salgın nedeni sizlerin sağlığını düşünerek, bu süre zarfında gurup olarak yada özel tek kişi karşılıklı, ders, kurs, eğitim veremiyorum.
Ayrıca yorgunluk sebebi ile kısa bir süre online ders, kurs, eğitim veremiyorum.
Bu eğitim online başladığında katılmak istiyorsanız, [email protected] adresime mail gönderebilir. Ya da 05335942577 nolu Whatsapp hattıma yazabilirsiniz. Eğitim başladığında bilgilendirileceksiniz.
Sağlıklı günler dilerim. Zeynel Eroğlu Etiler – İstanbul

Bir önceki yazımız olan Tarot Okuma Kursları başlıklı makalemizde tarot kursu hakkında bilgiler verilmektedir.