Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Günümüzde bir aile içerisinde eşler arasında soğukluk, geçimsizlik ve şiddet oldukça yaygındır. Bu durum sadece evli çiftleri değil tüm çevrelerini etkilemektedir. Yaşanan geçimsizlik evin bereketini ve huzurunu da kaçırmaktadır. Ayrıca, hanede yaşayan diğer kişileri ve varsa çocukları da negatif etkilemektedir. Evliliğinde soğukluk yaşayan evli çiftler çoğunlukla iş hayatında ve sosyal yaşamlarında da başarısız kişilik sergilerler. Anne ve babasının evliliğinin kötü olduğunu fark eden çocuklar da okul hayatlarında ve arkadaşlık ilişkilerinde başarısız olurlar. Ayrıca, ileride onlar da mutsuz evlilikler yapma eğilimindedir. Bu yüzden eşler arasındaki soğukluğu gidermek çok önemlidir.

Eşlerin sevgisini ve muhabbetini arttırmak ve evliliği kurtarmak için evliliği kurtarma büyüsü yapılabilir. Evliliği kurtarma büyüsü, nadiren ilişkide muhabbeti arttımak için nişanlı ve sözlü çiftlere de yapılabilir. Nişanlı çiflterin muhabbetini arttırarak güzel bir evlilik yaşamalarını sağlar. Bu büyü ak büyüler grubundandır. Ak grubu büyülerini yaptırmanın dinen sakıncası yoktur. Bu büyüyü yaptırmak, herkesi mutlu ettiği için, eşlerin arasını düzelttiği için ve evlilikleri kurtardığı için caizdir. Fakat yapılan muska kadar yapan medyum da önemlidir. Saf ve temiz duygularla, iyi niyetle yapılması gereken bir büyüdür. Bu sebeple etrafınızdaki herhangi bir kişiye yaptırmanız ya da kendiniz yapmanız sakıncalı olabilir. Çünkü büyüyü yaparken aklınıza mutsuz evliliğiniz gelecektir.

Evliliği kurtarma büyüsü, etkisini hızlı gösteren bir büyü çeşididir. Yapıldıktan sonra pek çok gelişme görülür:

• Eşler arasında soğukluk giderilir.
• İletişim problemleri ortadan kalkar.
• Çiftler empati duygusu geliştirir ve birbirini anlar.
• Bolluk ve bereket artar.
• İş, akademi ve sosyal alanlarda her iki tarafın da başarısı artar.
• Cinsel sorunlar ve isteksizlikler varsa giderilir.
• Paylaşma ve yardımlaşma artar. Genellikle erkekler ev işlerinde eşlerine yardım etme eğilimindelerdir.
• Adeta yeniden aşık olursunuz.

Evliliği kurtarma büyüsünün faydaları oldukça fazladır. Sadece evli ve nişanlı çiftlere yapılan bu büyü, aşk büyüsü ile karıştırılmamalıdır. Bu büyü karı kocaların muhabbetinin geri gelmesi içindir. Bu büyünün etkili olması için kalpten inanmanız ve istemeniz gerekmektedir. Bu yüzden büyüyü yaptırmadan önce tam olarak ne istediğinizi ve düşüncelerinizi büyüyü yapacak medyum veya hocaya iletlemelisiniz. Böylece yapılan büyüden tam verim alabilirsiniz ve mutlu olabilirsiniz. Unutmayın, büyüyü yapacak kişinin profesyonel ve güvenilir olması çok önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Kısmet Bağlılığı başlıklı makalemizde büyü belirtileri, büyübozma ve evlilik hakkında bilgiler verilmektedir.