Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Etkili Büyüler nelerdir sebepleri ise büyü denilen amel, iş yada kavram bir insana yönelik yapılır;  Çoğu insan bilir ki büyü olsun, bakım ya da vefk muska olsun kişilerin anne ismi, doğum tarihi, saati benzeri bilgiler istenir.
Bazı durumlarda ise büyü oluşturan kimse, büyüyü dileyen kimseden büyü yapılacak kimseye ait bir nesne veya madde ister.genelde istenen şey, saç teli elbise parçası vs. olur.

Bunun Nedeni Nedir?

Bunun nedeni yapılacak olan büyünün tesir etmesi için istenen malzemelerin insana ait olması ve büyü imalatında bireyin temas ettiği malzemelerin kullanılması.  Tam olarak bireye ait olan bir DNA parçasının kullanılmasıdır. Eğer istenilen malzemeler kullanılaraktır . Bu  işi iyi yapan bir bireyin uygulamaları ile işleme tabi tutulursa yapılan büyünün tutmaması için hiçbir neden kalmaz. Papaz Büyülerinde bilindiği gibi temel ilke: Parça Bütüne Aittir cümlesidir.
Parçanın bütüne ait olması, yani bir saçın sahibine yapılacak olan büyüde o saçın kullanılması yapılan büyünün yüzde 90′larda tutma ihtimalini pekiştirir. Bu nedenle diyoruz ki en etkili büyü Papaz Büyüsü’dür.
Daha ayrıntılı ifade etmemiz gerekirse Papaz Büyüsü al büyü grubundan olduğu adına. Bu büyülerin yapılışında çoğunlukta kişinin vücudundan bir parça saç, idrar, kan, tükürük, tırnak, adet kanı, meni. kullanılır .  Bu parçanın etkilemek istenen insanın vücudunda yer alması yedirilmesi esasına dayanır.

Fakat bu konuda yapılacak hususi çalışmalar yapılmadan büyülenecek insana idrar, tükürük ya da tane kanı yedirmenin hiçbir etkisi olmayacaktır. Bundan şiddetle kaçınılmalıdır.
mesela beye oluşturulmuş Papaz Büyüsü etkisi altında kalan kişi, Papaz Büyüsü yaptıran bayanın herhangi bir parçasını vücuduna aldığı adına o kişiden ayrı kalamaz. Papaz Büyüleri yalnızca yedirme içirme biçiminde değil ayrıcalıklı usullerlede yapılabilir.
Papaz Büyüleri sırf erkeği ve ya kadını bağlamak için yapılmamaktadır. başka sebeplerle de yapılmaktadır. Papaz Büyüsü ‘nü bilinenin tersine Papazlar yapmaz. Yani elbetteki Papazlarında yaptığı büyüler var diye duyumlar alıyoruz.
genellikle bu uygulamalar din dışı ameliyeler olduğu adına ve ritüellerde süryanice veya ibranice okumalarda bulunulduğu adına için Papaz Büyüsü denilmiştir.
gene de En Etkili Büyüler bulunduğu adına adlandırılan ve kullanılan bazı Papaz Büyülerini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.
PAPAZ BüYüSü, AYıRMA, SOğUTMA BüYüSü, SOğUTMA BüYüSü, BOşANMA, AYRıLMA BüYüSü, BOşANMA – AYRıLMA BüYüSü, DOMUZ BüYüSü, KAşıK BüYüSü,

Bir önceki yazımız olan Simya Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.