El Falı Bakımı

EL FALI
El falı fallar ve bakım olarak incelendiğinde tarihte ilk defa kullanılan görü tekniklerinden biridir.
El falı elin şekline, biçimine, parmakların uzunluk ya da kısalığına, avuç içinde bulunan tepe ya da tepecikler, tümsekler ve parmak uçlarında boğumlanan yerlere ve el falında olmazsa olmaz olan avuç içerisindeki çizgilere göre bakılır.
El falının kökeni çok eski çağlara dayanmakla birlikte, eski Hindu metinlerde ve Vedalarda Hindistan’dan ortaya çıktığı söylenebilir. Bütün okült bilgilerde olduğu gibi aynı zamanda el falının kökeninin Mısır’a dayandığı da söylenmektedir.
El falında daha çok avuç içerisindeki çizgilerin bakılması biliniyorsa da avuç içinde bulunan tümsek ya da tepeciklere bakılır. Her bir parmak aynı zamanda astrolojide de bulunan ve yeryüzünde yaşayan canlıları etkilediğine inanılan yıldızların isimleri ile de eşleştirilip, bu isimlerle adlandırılmıştır.
Peki el falında hangi çizgi, neyeye işaret eder, her çizgi her insanda bulunur mu, çizgilerin durumuna göre nasıl değerlendirmede bulunulur, öğrenmek istiyor musunuz?
El falınıza baktırmak ve bu en eski bakım tekniği ile kaderinizin gidiş yönüne ışık tutmak istiyorsanız El Falı Bakım Analiz İsteği doldurarak tarafımıza yönlendirebilirsiniz.
Bakım Analiz aşamasında SOL ELİNİZİN ve SAĞ ELİNİZİN belirgin ve net bir fotoğrafını çekerek forma dahil etmelisiniz.
Bu bakımı istiyorsanız, Gerekli bilgileri gireceğiniz El Falı Bakım Formu sayfamıza gidiniz.