Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Domuz Yağı, Yılan Pulu, Sabun, Ölü Toprağı ile yapılan büyüler hangi amaç için yapılırsa yapılsın hiçbir tutarlı yanı olan uygulamalar değildir. Bu tür büyü ve uygulamaların yapılmasını hiçbir şekilde onaylamadığımız gibi, tasvip de etmiyoruz.

Domuz Yağı, Yılan Pulu, Sabun, Ölü Toprağı gibi büyü malzemeleri ile yapılan büyüler hakkında bilgi almak için tarafımıza sorular geliyor ve bu tür etkilerin neden ve nasıl yapıldığı hakkında bilgi almak istiyorlar; bazı danışanlarımız ise maalesef bu tür büyülerin kendilerine yapıldığını, nasıl kurtulabileceklerini soruyorlar. Her geçen gün bu gibi etkiler hakkında istek ve bilgi alma gibi durumlarla karşı karşıya kalıyoruz. Aşağıda bu büyülerin aslında ne olduğu ve nasıl yapıldığı, hangi amaçlar ile uygulandığı hakkında kısa bazı bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

domuz yağı yılan pulu sabun büyüleri

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü, domuz canlısına ait bazı DNA materyalleri ile, büyü yapılmak istenen ve bazı durumlarda büyü yapan kimsenin DNA parçaları karıştırılarak yapılabildiği gibi, bazen de kişilerin eşyalarına ve yaşam alanlarına da sürülme, serpilme ve hatta yedirme yoluyla gerçekleştirilen bir büyü çeşididir. Amacı hiçbir şekilde olumlu olmadığı gibi, Domuz Yağı Büyüsünün yapılma amacı tamamen kötülük içerir.

Yılan Pulu Büyüsü ya da Yılan Büyüsü

Yılan Pulu Büyüsü – Yılan Büyüsü gibi canlı ve canlıya ait DNA materyalleri kullanılarak yapılan bu tür büyüler, Papaz büyüsü sınıfına girer. Bu tür büyülere papaz büyüsü demek ne kadar doğru bilemeyiz elbette; bu terimin kullanılmasının nedeni İslamiyet ve inanç dışı bazı yöntemler kullanılmasıdır ve öyle söylenegelmiştir. Yılan Pulu Büyüsü, yılan canlısına ait bazı parçaların kullanılması yoluyla gerçekleştirilir, amaç kötülüktür ve kişileri ayırmak, soğutmak ve hayatına, yaşamına kötülük yapmak amacı güder.

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü, inanın değerli ziyaretçilerim; en tehlikeli büyülerden biridir ve ciddi anlamda bir çalışma yapılmışsa; kişileri felakete götürü hatta yaşamına son verebilir bile. Ciddi anlamda kötülükten başka hiçbir amacı olmayan Sabun Büyüsü, bildiğimiz katı sabun üzerine yapılan bazı uygulamalar ile, yapılan kişiye ait bazı eşya ve yine DNA parçaları kullanılarak gerçekleştirilir.

Sabun Büyüsü, yapıldıktan ve hazırlandıktan sonra ışık görmeyen ve nemli, sulu ve rutubetli bir yerde erimeye bırakılır; burada amaçlanan sabunun erimesi ile etki yapılan kişinin de aynı ölçüde erimesi ve hastalanması, yaşamını yitirmesidir. Allah bütün insanlığı bu gibi etkilerden korusun!

Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü Toprağı Büyüsü, mezarlıktan alınan toprak üzerine bazı işlemler yapılarak uygulanan bir büyü/etki türüdür. Kimi rivayetlere göre, ölmüş kimsenin naaşının ya da kefeninin değdiği toprağın kullanıldığı belirtilir. Nasıl ve neden kullanılırsa kullanılsın, hiçbir şekilde yapılmasının ve uygulanmasının iyi bir tarafı yoktur. Birincisi böyle bir büyü çeşidi, cenazeye yapılan saygısızlıktır; ikincisi ise kişi ya da kişilere karşı yapılan bir haksızlıktır ki; vebali çok büyüktür. Ölü Toprağı ile yapılan büyüler, yine ayırmak, soğutmak, ölü gibi tepkisiz yaptırmak gibi amaçları olan bir büyü çeşididir.


Domuz yağı, yılan pulu, sabun büyüsü ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.