Domuz Yağı, Yılan Pulu, Sabun, Ölü Toprağı İle Yapılan Büyüler

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

domuz yagı, yılan pulu, sabun, olu topragi ile yapilan buyuler

Domuz Yağı, Yılan Pulu, Sabun, Ölü Toprağı İle Yapılan Büyüler Etkili Olur Mu?

Domuz Yağı, Yılan Pulu, Sabun, Ölü Toprağı İle Yapılan Büyüler amacı şerden, saf kötülükten başka bir şey değildir. Bu tür büyüler, yuva yıkar, eşler, aileler arasında anlaşmazlık kavga ve neticesinde ayrılık yaratır.

Domuz Yağı Büyüsü’nde bilinen domuz yağı kullanılır. Bu yağ bazı işlemlerden geçirildikten sonra, ayrılması istenen kişilerin eşyalarına, yataklarına, kapılarına, eşiklerine, hatta duvarlarına sürülür. Bu durumdan sonra büyü hedeflediği yere maalesef varır.

Yılan Pulu yada Yılan suyu büyüsü, ayrılması istenen kimseleri birbirlerine yılan görmüş gibi gösterir. Bu kimseler beraber yemek dahi yiyemez hale gelir, aynı ortamda oldukları zaman sıkılırlar, birbirlerini görmek istemezler.

Sabun Büyüsü, çok eski tarihlerden kalma büyülerdendir. Bazen kişinin kullandığı sabunla işlem yapılır, bazen ise yeni bir sabun kullanılması gerekir. Yine büyü için gerekli malzeme-materyaller kullanılır. Maalesef öldürücü etkisi bile olan bu büyü, hala sık rastlanılan durumlardan biridir.

Domuz Yağı, Yılan Pulu, Sabun, Ölü Toprağı İle Yapılan Büyüler Hakkında Gerçek Bilgiler

Ölü Toprağı büyüsü de sabun büyüsü gibi, ölüm yada ayırma maksatlı yapılır. Bir çok uygulama çeşitleri vardır.

Mezardan alınan ölü toprağı bazı işlemlerden geçtikten sonra ayırmak istenilen kimselere yakın yerlere serpilir. Bundan sonra büyüye maruz kalan kişiler arasında ayrılık kaçınılmaz olur.

Tüm bu anlattığımız büyüler, dinen sakıncalı ve yasaktır. Yapana da, yaptırana, büyüye maruz bırakılana da ciddi zararlar verir.

Bu büyüler Kara – Kırmızı Büyü sınıfına girer. Papaz Büyüsü olarakta adlandırılır.

Halk arasında Domuz yağı büyüsüne sirke ile çözüm olacağı inancı vardır. Ancak üzülerek belirtiyoruz ki, çözümü sirke serpmek kadar basit değildir.

Örneğin Ölü Toprağı büyüsü olsun, sabun büyüsü olsun yada domuz yağı büyüsü; tüm bu büyülerin çeşitleri mevcuttur. Kim, ne zaman, nasıl, neden yapmış? Bu sorulara cevap bulmadan herhangi bir çözüm yoluna gidilemez. Öncelik her zaman söylediğimiz gibi teşhis olmalı, tedavi sonrasında gelecektir. Böyle bir durumdan şüpheniz varsa her zaman tavsiyemiz, mutlaka bakım yaptırmanız olacaktır. İyi bir bakım neticesinde hem siz istediğiniz cevaplara ulaşacaksınız, hem de sorununuz çözüme kavuşacaktır.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Esmalar Nasıl Okunmalıdır, Nasıl Fayda Sağlar?

Kendinizde bu ve buna benzer bazı sorunlar ve problemler hissediyorsanız, bu konuda bilgi ve yardım almak için bize ulaşabilirsiniz. Önce sorunlarınızı konuşalım, teşhisi koyalım; sonra nasıl çözeceğimiz konusunda karar verelim …
İnsan olarak, Allah’ın yarattığı en şerefli, en onurlu varlıklar olarak hak ettiğimiz yerde olmamız, daha iyi yarınlara, daha sağlıklı ve mutlu günlere ulaşmamız dileği ile…