Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Cinlerin İnananı Var mı şeklinde sorular yoğunlukta alıyoruz; özellikle bu gibi konulara merakı olan takipçilerimizden. ancak şu hususu özelikle belirtmek gereklidir değerli ziyaretçilerim; cinler ve bedensiz varlıklar olarak adlandırılan doğaüstü metalar, genelde toplum genelinde verilen bir önyargı nedeni ile “kötü” sınıfına dahil edilir, ki bu çok yanlış bir düşünce ve tutumdur.

Yüce Yaratıcı, Kur’an dahil tüm büyük kitaplarda, evrende sadece insanların değil, bir çok alem ve boyutun olduğunu haber veriyor. Burdan maksatla şöyle düşünebiliriz, yaratılanlardan kasıt sadece insanoğlu değildir, dolayısıyla da sadece iyilik ve güzellik vasıfları insanoğluna has değildir. Yaratılan her canlının dengesinde iyilik ve kötülük kendini gösterir, ancak bazı zamanlar olur ki, terazinin bir kefesi diğerine göre daha ağır basar.

Cinlerin İnananı Var mı ya da yok mu şeklinde bir soru sormak yanlış olur, elbette onların da içinde belirli bazı dengeler vardır ve insanlarda olduğu gibi inanç sistemi onların yaşam mekanizmasında da kendini gösterir. unutmayalım ki inanç, neye ve nasıl inandığına göre değişiklik gösterir.

İnsanların Cin diye bildikleri ve inandıkları varlıklar, insanoğlundan önce meydana gelmiş ve insanlar gibi topraktan olmayıp dumansız ateşten yaratılmışlardır.

Cinlerin bedenleri yoktur ve enerjiden oluşmalarının yanında insan gözü ile görülmeleri mümkün değildir. Cinler ile aynı dünyayı paylaşıyor olsak bile, onların boyutu ile bizim yaşadığımız boyut farklıdır. Biz insanoğlu üçüncü boyutta yaşarken cinler ise dördüncü boyutta yaşamaktadır. Bu boyut farkı yüzünden onlar geceyi yaşarken insanlar gündüzü yaşamaktadır.

cinlerin inananı var mı
Cinlerin de insanlar gibi akılları bulunur ve aynı zamanda karar verebilme düşünme yetenekleri vardır. Onların yaşamları da insanlar ile birbirine benzer. Cinler de insanlar gibi doğar büyür ve yine ölürler. Yine cinler de insanlar gibi yeme ve içme becerilerine sahiptir.

Cinlerin inananı var mı

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Büyünün Etkileri Nelerdir

Cinler çok merak ediliyor ve bu yüzden onlarla iletişime geçmeye çalışan insan sayısı çok fazla. Onlar çağrıldıklarında ya da davet edildiklerinde gelebilir ama gelen cinin enerjisi çağıran kişiden yüksek ise, kişi onu değil o kişiyi etkisi altına alabilir. Bunlar çok dikkat ve tecrübe isteyen konular olduğu için bu konuda yine ciddi bir uyarı yapmak yerinde olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir