Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Cin nedir? Cin dediğimiz bedensiz varlıklar, kelime anlamı olarak gizli ve üstü örtülen demektir. Yine cin dediğimiz bu bedensiz varlıklar bizim dünyamızda yaşayan ama farklı boyutlarda yaşamlarını sürdüren varlıklardır. Peki cinlerden nasıl kurtulmalıyız? Yazımızda bu konuya açıklık getireceğiz.

Cin Nedir Nerede Yaşarlar?

Cinler dumansız ateşten yaratılmışlardır ve tıpkı insanlar gibi yaşamlarını sürdükleri bir hayatları vardır, insanlar gibi doğar yaşar büyür ve ölürler, yine cinler de insanlar gibi beslenme ihtiyacı duyarak yer ve içerler, aynı zamanda çoğalırlar. Cin dediğimiz varlıkların bir bedeni olmayıp enerjiden oluşurlar. Cinlerin genellikle bulundukları yerler ise, ıssız terkedilmiş, harabe, virane, hamam, mezarlık gibi insanların çok fazla yaşamadıkları mekanlardır.

Peki, Cinlerden Nasıl Kurtulmalıyız, cinlere karşı nasıl korunmalı ve cinlerin zararlarından kendimizi nasıl muhafaza etmeliyiz? öncelikle şu nokta üzerinde duralım. Fizikte bile bir tepkimenin oluşması için etki ve benzeri bir uyarının yapılması gereklidir. Neredeyse Fizik biliminin ana kuralı budur. Daha net bir ifade ile Etki-Tepki mekanizmasından bahsediyoruz.

Cinler gibi bedensiz varlıklarda da durum aynen böyledir; Cinler, insanları rahatsız edebilir doğrudur; ancak, cinler insanlara durduk yere zarar vermezler. İnsanlar çok eski tarihten bu yana cinlerden yardım ve destek almak için onlarla sürekli iletişim halinde olmuşlar ya da olmak istemişlerdir. Bu kontağın yani iletişimin olumlu olması için bazen farklı yollara başvurmuşlar, adaklar adamış, çaput bağlamış hatta kurban kesme törenleri gibi dogmatik gelenekler üretmişlerdir.

Temelde Cinlerden nasıl kurtulmalıyız?

Cinlerden nasıl kurtulmalıyız cevabı ancak temeline bakıldığında tüm bu yapılan işlerin aslında cinleri ve benzeri bedensiz varlıkları kendilerine bağlamak amacı güttüğünü anlayabiliyoruz. Burdan hareket ederek şunu söyleyebiliriz; cinler gibi doğaüstü ve bedensiz varlıklar, herhangi bi temas ve yönlendirme olmaksızın insanlara zarar verme eğilimi içinde değildirler.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  2020 Türkiye ve Dünya Önemli Olaylar

Tüm bunlara ek olarak Cinlerden kurtulmak için bilinmesi gereken en önemli nokta ezbere ve kulaktan dolma bilgiler ile hareket edilmemesidir. Cinlerin verdiği zararın öğrenilmesi, cinlerden kurtulmak için atılacak olan en önemli adımdır. Bu zararın neye ve nelere yol açtığının öğrenilmesi bakım yapılması ile mümkün olacaktır. bilip bilmeden yapılacak herhangi bir okuma ya da ritüel, var olan rahatsızlığın boyutunu değiştirebilir ve hatta daha kötü bir duruma neden olabilir. Deneyimine ve tecrübesine güvenilen bir uzmandan yardım alınması gerektiğinin önemini bir kez daha hatırlatmakta son derece fayda görüyoruz.

Cinlerden nasıl kurtulmalıyız gibi ve cinler hakkında tüm bilgiler için Medyum Zeynel Eroğlu‘na danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir