Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Cin denilen bedensiz varlıkların tamamen bir enerjiden oluştuğunu ve çok hızlı hareket edebilen özelliklere sahip olduklarını daha önce ifade etmiştik. Tüm bunların yanında Cinler, geçmişle ilgili olayları ve bu olayların neden, nasıl ortaya çıktığını bilebilirler. Cinler kaybolan şeyleri bulabilir mi? Bu durum, onların hızlı ve enerjisel anlamda kütlesi ve hacmi olmadıklarının bir kanıtıdır.

Cinler insanların bilemedikleri, gizli saklı kalmış bazı bilgilere ulaşabilir, bu bilgileri insanoğlu ile paylaşabilirler. Biz onların boyutlarında bulunan bilgilere sahip olamayız ancak, onlar bizim boyutumuzda olan biten bazı olayları ve bu olayların çıkış nedenlerini bilebilir veya öğrenebilirler. Bu durum, insanlar ile cinlerin farklı yaradılış özelliklerine sahip olmalarından kaynaklanır.

Cinler Kaybolan Şeyleri Bulabilir mi?
Cinler Kaybolan Şeyleri Bulabilir mi?

Cinler Kayıp Eşyaları Bulabilir mi?

Cinler, yaradılış özellikleri bakımından insanlardan daha hızlı olmalarının yanı sıra, çok daha uzun yıllar yaşamaktadırlar. Aynı zamanda cinler, insanlardan farklı olarak geçmişe ve geçmişteki olayların nedenlerine kadar birçok soruyu cevaplayabilirler.

Kaybolan veya çalınan bazı eşyaların, neden kaybolduğu, kimin çaldığı ve içinde bulunulan zamanda nerede olduklarının cevabını verebilirler. Elbette herhangi bir insan, bir şekilde bağlantı kurup cinlerden böyle bir durum için yardım isteyemez. Çünkü, cinler her insan ile bağlantı kurmazlar ya da değişik bir ifade ile, her insan cinler ile iletişime geçebilecek kabiliyette değildir. diyelim ki, herhangi bir şekilde bir cin ile iletişime geçilmiş olsa dahi, cine hükmetme yeteneği olmaksızın cinlerden herhangi bir isteği yerine getirmelerini beklemek mantıksızlık olur.

Çünkü, bu varlıklar belirli bir bedel veya amaç sunulmaksızın normal şartlarda insanlar ile iletişime geçmezler. Kayıp olan veya çalınan herhangi bir eşyanın yerinin öğrenilmesini istiyorsanız, cinlere hükmedebilen ve onların zararlarına maruz kalmadan isteğinize ulaşmak için konusunda uzman ve deneyimli bir kimseden yardım almanız lehinize olacaktır.

Cinler Kayıp İnsanları Bulabilir mi?

Cinler, kaybolan eşya ve benzeri nesneleri bulabildikleri gibi, uzun süredir ortada olmayan ve hayatından endişe duyulan insanlar hakkında da cevaplar verebilmektedir. Onlara kişisel ve özel bilgilerinin paylaşılması sayesinde, kayıp olan veya terk edip gitmiş olan kimsenin nerede olduğu, hangi şartlarda yaşadığı ve nasıl bir durumda olduğu ile ilgili bir çok konuyu aydınlatabilirler.

Burada özellikle üzerinde durmamız gereken nokta; normal şartlarda bu gibi eylemler içine girmemeniz olacaktır. Elbette sevdiğimizden ve değer verdiklerimizden haber almak bizlerinde hakkı; ancak bunu belirli kurallar ve kaideler çerçevesinde yapılması her iki yaşamında tehlikeye atılmaması açısından büyük önem arz eder.


Cinler Kaybolan Şeyleri Bulabilir mi? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Rüyalarda Gelecek Görebilir miyiz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.