Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Cinler İnsanlara Zarar Verir mi, Cinlerin insanlara zarar verebildikleri bilinen bir gerçektir ama bu durum elbette filmlerdeki korku sahneleri gibi abartılı değildir. İnsanların çoğu zaman biyolojik rahatsızlıkları bu tür doğaüstü varlıklara bağladıkları ve bu konuda yardım almaya çalıştıkları da çokça görülmektedir. Bazı insanların kendilerini cin çarptığını düşünerek hocalara ya da benzeri kişilere gittikleri de bilinmektedir. Şu bir gerçektir ki, cinler insan vücudunda kendilerine yer edinebilirler. Oldukça nadir görülebilecek bir durum olsa da cinlerin eklemler yoluyla insanlara rahatsızlık verebilecekleri düşünülür. Cinler bunu kişinin aklına ve beynine saldırarak yaparlar. Kişide bilinçsiz olarak kendine zarar verir. Ve en sık görülen durumlardan biri de musallat olma durumudur. Cinler insanlara musallat olabilir ve onlara vesvese verebilir. Bu anlamda vesvese bazı kişilerde ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Bilinci zayıf insanlar cinler vesvese yoluyla o kişilerin vücutlarında hayat bulur ve o kişiyi olumsuzluğa sürükler. Bu durum o insanda çoğunlukla intiharla sonuçlanabilir.

Cinlerin musallat olma belirtileri arasında huzursuzluk, mutsuzluk ve kolayca sinirlenme durumu vardır. Bu kişiler genel olarak evlenmez ve yalnız yaşamaya yönelirler. Kulaklarında çığlık sesleri duyarlar. Rüya aleminde rahatsız olabilir ve çeşitli kabuslar görebilir. Bu rüyaların korku dolu olmasının bazen sadece rüya olmasına bazen de cinlerin yaptıkları bir durum olduğuna inanılır.

Cinlerin kolay hedefleri arasında diğer insanlardan uzak duran kişiler, az konuşanlar ve yalnız yaşayanlar vardır. Bu tür kişilere ulaşmak ve onları kandırmak cinler için çok daha basittir. Ayrıca, ruhsal olarak rahatsızlık yaşayan kimseler de yine cinler için kolay lokma niteliğindedir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Büyü Yapmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir