Cinci Hocalar

images (23)Kahve falı cok eski tarihlere dayanır ve son derece klasik bir kehanet yöntemidir. Başta ülkemiz gelirken bir cok Müslüman ülkelerde çok geçerli bir fal şeklidir.Kahve fincanı telvesinin oluşturduğu şekillere bakarak yorumlanır. Yorum çoğunlukla fal bakan bireyin içinden hissettikleri ile ağırlık kazanır.
Nasıl Bakılır?
Bir fazla falcıya göre kurallı olarak bakılan fal, konsantrasyon adına şarttır. Eğlencelik tarzdaki kahve falları, kolay kurallarla bakılan bir fal tarzıdır. Kahve fincanı saat istikametinin tersi yönünde, baş üzerinde üç kez çevrilir. Bu esnada bir dilek tutulur. Daha sonra tabağın üzerine doğru döndürülerek kapatılır.
üzerine metal konarak çabuk soğuması sağlanır. bunun yanısıra bu metalin, fincan arasında çıkabilecek kötülükleri uzaklaştırdığına inanılır. Bazı falcılara göre de bu metal orada gelecek ile alakalı negatifliği önlesin diye fincan üzerine konurmuş.
Fincan 10 dakika sonra açılır. ışık, bakan bireyin arkasından ati şekilde oturulur. Fincan açılır. ilk önce fincanın orta noktasına doğru bakılır. Bu, fal bakmaya konsantre olmak amacıyla yapılmaktadır. Daha sonra fincanın ağız ile içilen noktasından itibaren saat yönüne doğru bir tur attırılır. Ondan sonra ilk başlangıç noktasından itibaren şekiller üzerine yorum yapılır.
Cinci Hocalar
Ortalıkda cinci hocalar çok fazla sayıda dolanıyor ama aslında bu hocaların cindar hoca oldukları ne kadar doğrudur, bu yazımda bu konuyu açıklayacağım. şimdi şunu açıklamayım; cinler gerçekten insan hayatına etki edebilirler mi? Kur’an da cinlerle ilgili pek fazla ayet bulunur.
Her müslüman Allaha inanıyorsa cinlerin varlığınıda inanmaz durumundadır. Kur’an da cinlerin bireyleri etkisi altına aldığına dair ayetler olmaktadır. Kur’an da 6.surenin 28.ayetinde cinlerin insan üzerindeki etkisi açıkca belirtilmiştir.
Cinler türlü şekillerde bireylere hükmetmeye çalışırlar. Peki bunun sebebi nedir? Cinler ne yapmak istiyor? Cinler bilindiği benzeri kişilerin 10 katı çok bir nüfusa sahiptir. Bu cinler mikro dalga bir bedene sahip olmaları sebebi ile kişilerin beyinlerine miktodalga sinyaller yollayarak onlara çeşitli fikirler aşılayabiliyorlar. Bu insanlara olmadık hayaller göstererek bu hayalleri sanki gerçekten yaşıyormuş gibi bu insanlara hissettiriyorlar.
Cinlerin madde üstünde ışınsal yakma güçleri bulunmaktadır. öteki bir özellikleri ise bir nesneyi bir yerden alıp öteki bir yere taşıyabilmeleridir. Cinlerden kişileri kendi etkilerine alanlar arasıra normal cinlerden olabileceği gibi onların ileri gelenlerinden yönetici halinde olanlardan da çıkabilir.
Cinler musallat olabileceği kişileri erken yaşlarındayken seçerler. Bu yaşlar çoğunlukla 14 ila 20 ıslak arasıdır. Daha sonra bu cinler bir din alimi kılığına bürünerek sahip olmaya çalıştığı insanın rüyasına girerek etki etmeye başlar. O kişiye telkinlerde bulunmaya başlar. Kendisine büyük bir tanesi olacağına dair aldatmacı düşünceler aşılar. Bir süre sonra cinin etkisinde olan şahıs buna inanmaya başlar. Bu süreç devam ettikçe ikili bir bağ kurulmaktadır.
Cinler hakkıda yazılacak çok fazla detay vardır lakin fazla detaya girmeyeceğim. Cinci hocaların rolü ise bu cinleri insanlardan ayırmak ve musallat olan cinin zararlarından insanları korumaktır.

İlginizi Çeken Yazılar  Şeytan Cin Karabasan İfrit Musallat Ümmü S Sübyan Albasması Hadim Nedir