Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Cin Musallat Olur mu, bir cin veya birden fazla cin, insanlara musallat olabildiği gibi, bu varlıkların evlere ve mekanlara da musallat olduğu görülmektedir. Cinler elbette durduk yere musallat olan varlıklar değildir. Evrende herşey bir sebep-sonuç zincirine bağlıdır. Cin Musallat Olur mu sorusundan önce, Cin Neden Musallat olur sorusunu iredelemek gerek. Cinler, insanlar, hayvanlar ve bilmediğimiz bir çok canlı varlık ile birlikte evrende yaşamaktadır. Aynı yeryüzünde yaşayabiliriz ancak ayrı bir boyutta kendilerine yer edinen cinlerin, insanlara bir şekilde görünmesi ve kontak kurması yüce yaratıcı tarafından yasaklanmıştır.

Ancak bazı istisnai durumlar baş gösterdiğinde, cinlerden yardım alındığı doğrudur. İnsanlardan daha uzun yaşayan ve daha hızlı olan bu enerjisel varlıklardan bazı bilinmeyen nedenlere cevap alınması için sıkça başvurulduğu da bir gerçektir. Belirli kurallar çerçevesinde gerçekleşen bu durum, sıkça rastladıklarımızdandır. Ancak kurallar bozulduğu takdirde, hangi taraf olursa olsun, ciddi anlamda bir suç işlenmiş olur ve bu bir cezayı gerektirir. İlim uzmanları ve havas alimleri bunu çok iyi bilirler.

Cin Neden Musallat Olur?

Cin Musallatı dediğimiz bu durum işte bu noktada kendini gösterir. Bir cinin insana musallat olması kuralları çiğnemesi demektir. Peki neden cin bir insana musallat olur? Durduk yere mi… İşte buranın çok iyi incelenmesi gereklidir değerli ziyaretçilerimiz. Hiç bir varlık ciddi anlamda bir ceza alacağını bilerek, böyle bir adım atmaz. bize gizli saklı olan bazı durumlar bu varlıklara apaçık sunulmuş, gösterilmiş ve anlatılmıştır. İnsanoğlu bazı metafizik gerçeklere gözlerini kapayabilir, duymazdan gelebilir yada ilgilenmeyebilir ancak, yok saymak, görmezden gelmek var olanın olmadığı anlamına gelmez.

Bir cin bir insana musallat olabilir ve bu durum ciddiye alınmadığında, musallata uğrayan kimseye büyük zararlar verebilir. İnsanlar bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde cinlere zarar verebilirler. Bir cinin musallat olması büyü yoluyla olabilir. Yada çok nadir görünse de, bir insanın doğum anında bir cine bağlanması söz konusu olabilir. Tüm bunlar ayrıntılı bir analiz neticesinde ortaya çıkarılmalı, çözüm yoluna gidilmelidir.

Cin ve ya Cinlerin musallat olmaları insanları çok zor durumlarda bırakabilir. Böyle bir durumda kişilerin mutlaka tecrübeli birinden yardım alması gerekmektedir.

Cin Musallat Olur mu, cinler; çarpma, uğrama veya büyü yolu ile insanlara musallat olurlar ve kurtuluş yolu ise detaylı bir bakım ve analiz gerektirir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.