Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bir cin bir insana musallat olabilir ve bu durum ciddiye alınmadığında kişiyi çok zor günler bekliyor olabilir. Cinler insanlara değişik şekillerde musallat olabiliyor. Şöyle bir gerçek var ki durup dururken cinler insanlara asla zarar vermez, insanların bilinçsizce davranmaları sonucunda musallat durumlarını yaşayabiliyorlar. Cin dediğimiz bedensiz ve ruhani varlıklar 4. Boyutta yaşayan ve insan gözü ile görülemeyen varlıklardır. Her ne kadar biz insanlar onları göremesek bile onlar bizi görebilirler. Cin dediğimiz bedensiz ruhani varlıkların yaşantıları bizimkine çok benzemekte. Cinler aleminde yaşam süren cinler insanlar gibi doğar büyür ve aynı zamanda çoğalırlar. Bununla birlikte yine insanlar gibi yer ve içerler. Cinlerin en çok bulunduğu yerler çok ıssız ve terk edilmiş yerler, hamam gibi yerler banyo tuvalet ve lavabolarda yaşarlar. Bu yüzden insanların her zaman çok dikkatli olmaları gerekmektedir. İnsanlar bilinçli ve bilinçsiz bir şekilde cinlere zarar verebilirler.

Cin ve ya Cinler insanlara değişik şekillerde musallat olabiliyor. İnsanlar banyoya girdiklerinde mutlaka avret yerleri dediğimiz yerlerini kapatmaları gerekir, cinler çıplakken insanlara aşık olabiliyor ve sonrasında musallat olabilirler ve rahatsız etmeye başlarlar, özellikle uyku halindeyken yaşarlar. Diğer bir musallat olma şekli ise, insanların onlara bilinçli ve ya bilinçsiz zarar vermelerinden kaynaklı olan musallat çeşidi vardır. İnsanlar cinlere zarar verdiklerinde cin ve ya cinler bunun intikamını almak isteyecekler ve yine zarar veren insanı rahatsız ederek intikamını alacaktır. Kişi bu durumdan oldukça zararlı çıkacak, çünkü cinler zarar insana zarar vermeden bırakmaz. Bu durumda kişi gerekli önlemleri almadığı sürece kişi bu durumdan kurtulamaz. Bir diğer musallat olma şekli ise elbette büyülerdir. Büyü yapıldığında büyünün amacına göre kişilere cinler gönderilir ve büyü hangi amaca hizmet ediyor ise, cin ve ya cinler kişiyi o yönde etkilemeye başlayacak, büyünün etkisi geçse bile cinlerin musallat olmaları yüzünden kişi büyünün etkisinden kurtulamayacak.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Aşk Büyüsü

Cin ve ya Cinlerin musallat olmaları insanları çok zor durumlarda bırakabilir. Böyle bir durumda kişilerin mutlaka uzman birine giderek uzman kişiden yardım alması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir