Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Cin Çarpması Neden Olur; cin çarpması, çarpılma, musallat olma, musallat edilme ve büyü yolu ile kişi ya da kişilere cinlerin musallat edilmesi ile oluşur.

Cin Çarpması sadece bir tek nedene bağlı tutulamaz. Cinlere bilerek yada bilmeyerek zarar veren herkesin cinlerin tehdidi altında olduğunu söyleyemeyiz. Cinler, binlerce yıldır gerek yaşayış şekilleri, gerekse ne oldukları düşünüldüğünde gizemlerini hala koruyan doğaüstü varlıklardır. Evet cinler gerçekte vardır ve aynı ortamda, fakat açıklanamayan farklı bir boyutta insanlar ile iç içe yaşarlar. Cinler, insanları görür, duyar, algılar; ancak insanlar bazı istisna kişiler hariç, cinleri duyu organları ile algılayamazlar. Hisleri gelişmiş ya da altıncı hissi güçlü olan kimseler ise belirli bir yere kadar hissedebilir. Cinler ile telepatik bağ kurabilen ya da cinler ile iletişime geçen kimseler, tecrübe ve ilim sahibi uzmanlardır; bazı durumlarda bu kişiler bile böyle bir bağı kurmakta zorlanabilir.

Cin Çarpması, herhangi bir cine zarar verilmesi yoluyla olur, bu tez doğrudur ancak şu nokta unutulmamalıdır; her cin çarpması zarar veya etki nedeniyle gerçekleşmez. Ciddi anlamda cin çarpması ve cin musallatı yaşayan kimselerin bu durumu neden ve nasıl yaşadığının irdelenmesi ve çözümlenmesi gereklidir. Ciddi cin vakalarında, hasta olan kimseler akıl sağlıklarını kaybetme riski ile de karşı karşıya kalabilirler. Çünkü bu varlıkların zarar verme amaçları bilinmediği sürece, tehdit her zaman yakınlarında olacaktır.

Cin çarpması neden olur? sorusunun  nedenlerinden  birinin büyü nedeniyle olduğunu defalarca kez söyledik. Büyü yapılması sonucunda, büyüye hizmet eden görevli varlıkların, büyünün amacına ulaşana kadar istek neyse onun gerçekleşmesine yardımcı olacağını bir kez daha belirtelim. Bu yardım, büyü yapılan kimseyi delirtene kadar ve hatta hastalık verene kadar devam edecektir. Bu durumu ortadan kaldırmak için, olayın neden, nasıl, ne zaman, kim tarafından yapıldığının öğrenilmesi, amaçlanan şeyin ne olduğunun ortaya çıkarılması elzemdir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir