Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Cin Çarpması Nasıl Olur, cin çarpması belirli bir etkiye dayanan bir tepki, bir olaydan ya da olgudan, yapımdan kaynaklı olarak insanı hedef alan bir durumdur. Cin Çarpması sadece tek bir şekilde ve tek bir nedene dayalı olarak gerçekleşmez.

Cin Çarpması yaşayan ve böyle bir durumdan şüphelenen kimseler, öncelikle bir uzmandan yardım almalıdır. Elbette kişi ve öncelikle kişinin yakın çevresi, bu durumu iyi gözlemlemelidir. Yaşanılan şeyin cin çarpması mı, yoksa ruhsal bir rahatsızlık mı olup olmadığını iyice ölçmelidir. Her zaman söylediğimiz ve yine söyleyeceğimiz gibi, her ruhsal bunalım cin çarpması ya da büyü gibi durumlar nedeniyle gerçekleşmez. Kişilerin ruhsal bozukluklarında cinlerin bu kişilere teması doğrudur ancak olayların yüzde seksene yakın kısmını cinlere bağlamak son derece yanlış bir şekilde algılanabilir. Metafizik, her zaman tıbbın çözümsüz ve çaresiz kaldığı durumlarda ilaç olmuştur ve yaşanılan çağ hangisi olursa olsun. Doğaüstü gerçekliği yerini daima koruyacaktır.

 Cin Çarpması Nasıl Olur?

Aslına bakılırsa, cin çarpması gibi bir durum yaşanıyorsa, bu durum kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir. Kişilerin karakteristik yapıları birbirinden farklıdır. Örneğin birisi karanlıktan korkarken, bir diğeri ise yüksekten korkar. Birisi köpekten korkarken, bir diğeri yılandan ya da kediden korkar. İşte bu nokta çok önemli değerli ziyaretçilerimiz. Cinler gibi doğaüstü varlıklar, kişilerin ruhsal durumlarını iyi bildiklerinden dolayı, etkilenebilecekleri ve sarsılabilecekleri, korkacakları, kaçacakları durum, olay, nesne ya da insanları kullanırlar. Cin Çarpması öncelikle kişiyi en ince noktasından vuracaktır.

Evlilik hazırlığında olan bir kimsenin bir anda evlilikten dönmesi, yaşanılan ayrılıklar, işleri iyi giden kimselerin iflas etmesi, evi barkı yerinde olan kimselerin düzenlerinin bozulması cin çarpması nedenleri ve belirtileri arasında bulunur. Ayrıca  mutlu olan bir yuvanın dağılması, hiç bir rahatsızlığı bulunmayan bir kimsenin ani bir hastalığın pençesine düşmesi, bebek sahibi olamamak, evlenememek, bir düzen kuramamak, iş bulamamak, şifaya kavuşamamak gibi bir çok olumsuz durum, cin çarpması nedenleri ve belirtileri arasında bulunur. Önemli olan olay gerçekleştikten sonra, nasıl olduğu değil, nasıl kurtuluş yolu bulunacağıdır. Bu durumun devam etmesi ciddi rahatsızlıklara kapı açabileceği gibi, kişilerin hayatını alt üst etemeye devam edecektir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir