Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Cin bedenden nasıl çıkarılır sorusundan önce cin nedir neden insanlara musallat olur ve bu musallattan nasıl kurtuluruz sorularına cevap bulmak en doğrusu olacaktır. Öncelikle cin kelime anlamı olarak gizli olan gözle görünmeyen anlamını taşımaktadır. Cin dediğimiz bu varlıklar 4. Boyutta yaşamaktadır ve aynı zamanda bizim onları gözle görmemiz mümkün değildir. Bu varlıklar dumansız ateşten yaratılmalarının yanında bir bedene sahip değillerdir.

Cin Hangi Yollarla Gelirler?

Cinler insanlara iki türlü gelirler ve musallat olurlar, birincisi cin çarpması dediğimiz yolla musallat olurlar. Kişi bilerek ve ya bilmeyerek onlara zarar verebilirler, cinler en çok ağaç diplerinde ıssız yerlerde hamamlarda çöp kenarlarında ve tuvalet banyo gibi yerlerde yaşarlar.  Cin bedenden nasıl çıkarılır İnsanlar besmelesiz ve ya destursuz bu mekanlara aniden girip cin dediğimiz varlıklara zarar verebiliyorlar. Zarar verdikleri cinler Müslüman değilse kişiye musallat oluyorlar ve kişiyi sürekli rahatsız ederler, bi süre sonra kişiye zarar vermeye başlarlar, kişinin düşüncesine girerler ve kişinin ruh hali hiçbir zaman iyiye gitmez. Zarar verdikleri cin Müslüman ise, cin kişinin rüyasına girer ve neden zarar verdiğini sorar uyarırlar ancak zarar vermezler.

Bir diğer musallat olmalarının nedeni ise elbette büyü yoludur. Yapılan kara büyüler ile büyü yapılan kişiye cin ve ya cinler gönderilir ve büyünün etkisi bu sayede en üst seviyeye ulaşır. Bu musallat olan cinler büyü yapılan kişiye zararlar verebilir ve bu verilen zarar zamanla ciddi zararlar verebilirler. Bu yüzden kişilerin çok dikkatli olmaları gerekmektedir.

Böyle bir durumda kişiler kendilerini ve hayatlarını kontrol etmelidirler. Kendilerinde ve ya hayatlarında bir anormallik fark eden kişilerin uzman birine giderek bakım yaptırmaları gerekmektedir. Bu sayede yapılan bakım sonrasında kişiye musallat olan her ne ise, bunun çaresine bakacaktır. Uzman kişi musallat olan cinin o kişiyi bırakması için uyarırlar ve dualar eşliğinde kişiyi musallat olan cinden kurtarırlar. Bu sayede kişinin hayatı normale dönmeye başlar. Burada önemli olan kişinin gerçekten uzman birinden yardım almasıdır, uzman biri ile birlikte bu gibi şeylerin üstesinden gelmek elbette daha kolay olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir