Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Çiftlerin Çocukları Olmasın Diye Yapılan Büyü Nasıl Bozulur? Büyülerin tarihi çok eskiye dayanmaktadır, büyüler orta çağ döneminde yasaklamıştır ve büyü işlemleri gizli olarak varlığını sürdürmeye devam etmiştir. Büyü yapanlara ise cadı adı verilmiştir o dönemde ve cadı damgasını yiyen kişiler ölüm cezası ile cezalandırılmıştır. Bu yüzden büyü yapmak ve yapan kişiler bu işleri büyük bir gizlilik içerisinde yürütmüştür. Hatta o dönemde cadı avcıları birliği bile kurulmuş ve cadı avına çıkmışlardır.

Hangi Büyülere Örnek Olur?

Büyüler çok çeşitli amaçlar için yapılabilmektedirler. Önemli olan kişinin ne ve hangi amaçlar ile büyü yapmak ve yaptırmak istediğine bağlıdır. Büyülerde kendi içlerinde iki ana gruba ayrılmışlardır, iyi niyetler ile yapılan büyülere ak büyü ve kötü amaçlar ile yapılan büyülere ise kara büyü adı verilmiştir. Kara büyüler sadece zarar vermek amaçlı olduğu gibi ak büyülerde durum tam tersi yöndedir. Bunun yanı sıra ak büyülerde iyi niyetler söz konusudur, kimseye bir zararı yoktur ve hayırlara vesile olmak için yapılan büyülerdir, ak büyülere en güzel örnek aşk büyüleridir ve aynı zamanda kara büyülere en güzel örnek papaz büyüleridir. İçinde kötü amaçlar var ise kara büyü diyebiliriz, amaç sadece kötülük ve zarar vermektir.

Büyülerin birden fazla amaç için yapılabildiğini söylemiştik, çiftlerin çocukları olmasın diye yapılan büyü ‘lerde vardır, bu büyülerde çiftlerin çocuklarının olması engellenir ve hatta eşlerin birbiri ile yakınlaşmaları bile engellenir. Bu tarz büyülerin bozulması için uzman birinden yardım almak en doğrusudur. Çiftler birbiri ile yakınlaşamıyorlarsa ve bu durum birbirini seven insanların yaşadığı bir durum ise mutlaka bir uzmandan yardım almaları gerekmektedir.

Büyülerin bozulmaları için kişiler dua etmenin yanında mutlaka büyülerin bozulmaları için işlem yapmaları gerekmektedir. Çiftler böyle bir şeyden şüphe ediyorlar ise öncelikle alanında bir uzman bulmaları ve bu uzman kişiye giderek iyi bir bakım yaptırmaları gerekir, bu bakım yapıldığında kişinin üzerinde ne var ne yok ortaya çıkacaktır ve varsa bir büyü bunun bozulması için işlemlere başlayacaklardır. Önemli olan doğru kişiyi bulmaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.