Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Canbar Aşk Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır? Canbar Aşk Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır? Canbar Aşk Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır? İnsanlar istediklerini elde edemedikleri zaman büyü her daim başvurulan ilk yöntem olmuştur. Büyüler kişileri etki alarak etki ederler. Büyüler de kendi içlerinde iki gruba ayrılırlar. Kara büyü dediğimiz büyü sadece zarar vermek ya da öldürmek amaçlı yapılan kötü ve kara büyülerdir. Kişiler bu büyüleri yaparak istedikleri kişiyi etki altına alarak zarar verirler. Öyle büyüler var ki kişinin ölümü ile sonuçlanır. Bu gibi büyüler genelde pis yerlerde bedensiz varlıkların desteği ile yapılırlar. Diğer büyüler ise kişiye zarar vermeyen büyülerdir. Bu büyüleri her hoca yapabilir fakat kara büyüleri her hoca yapmaz ve bunu yapanlar genelde papazlar oluyor.

Canbar Aşk Büyüsünü Kimler Tercih Ederler?

Canbar Aşk Büyüsü , karşılıksız seven sevgilerine karşılık bulamayanların en çok ve en sık yaptırmak istediği büyülerin başında gelir. Bu büyü çeşidi en güçlü aşk büyüsüdür. Her insan aşık olur ve sever. bazı insanlar sevgilerine karşılık bulamazlar ve aşk acısı çekerler ve acıları o kadar fazla olur ki bu büyüyü yaptırmak isterler. Bu büyü sadece karşılıksız sevenler için değil eşinden ayrılmış ya da giden bir sevgiliyi geri döndürmek için de yapılan bir büyü türüdür. Bu büyüyü yaptıran kişilerin söylediği tek şey başka çarelerinin olmadığıdır. Canbar aşk büyüsünü yapacak kişi bu büyünün tutacağına yürekten inanmalıdır. Bu büyü yapılırken kişinin acaba ları varsa bu büyünün etkisini kesinlikle oldukça azaltacaktır. Dediğimiz gibi canbar aşk büyüsü oldukça etkili bir büyü çeşididir. Zarar verme amaçlı olmadığı için iyi yani ak niyetli büyüler arasında yerini almıştır. Bu büyüyü yaptıran kişi sevdiğiyle ömür boyu büyük bir aşk yaşayabilir.

Bu büyü alanında başarılı bir medyum ve ya bir hoca tarafından yapıldığında tutma olasılığı oldukça yüksektir. Bu büyü kağıt ya da ceylan derisinden yapılan bir büyüdür. Bu büyü ceylan derisi ile yapıldığında tutma ihtimali oldukça yükselir. Ceylan derisi bulunamaz ise kağıt ile yapılır. Bunların üzerine kişilerin isimleri ve anne isimleri yazılarak gerçekleştirilir. Bu büyünün tutmasını isteyenler mutlaka bu alanda uzman bir medyum ve ya hocadan yardım alması gerek. her insanın yapabileceği bir büyü türü değildir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.