Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyüyü Ne Bozar?  Büyüler genelde kişilerin özgür iradelerini ellerinden alarak onlara kendi istekleri dışında kendi istediklerinizi yaptırmak adına kullanılan oldukça etkili bir yöntemdir. Büyüler insanlara çeşitli amaçlar için yapılır. Üstelik bazı büyülerin oldukça etkili olduğu bilinmekte Ve hatta bazı büyülerin insanların ölümüne bile neden olduğu da bilinir. Bu tür büyüler etkili olduğu gibi aynı zamanda çokta uzun zaman ve süreler alabilir. Oldukça kötü amaçlar barındıran büyülerin yapıldığı kişiler ilk önce hastalanır ve bu hastalık zamanla daha da şiddetlenir ve ölüme kadar gider. İnsanlar kendilerine büyü yapıldığını düşündüklerinde bundan kurtulmak için çeşitli yollara başvurur. Bunun için genelde medyumlar ve hocalar ilk akla gelen isimler olur. Medyumlar ruhsal alem ile bağlantı kurabilen ve ruhsal varlıklarla iletişim kurabilen insanlar olarak bilinirler.

Büyüler de genel olarak ruhsal varlıklardan yardım ve destek alınarak yapılır. Bu yüzden medyum ve hoca gibi insanlar bu büyülere çözüm bulmayı başarabilirler. Büyüyü tamamen etkisiz hale getirmeyi de başarabilirler. Büyüye maruz kalmış kişilerde bir takım belirtiler meydana gelir.

Büyü Yapılan Kişiyi Anlamanın Yolları

Genel olarak büyü yapılmış kişiler psikolojik sorunlar yaşarken sürekli sinirli halde olurlar. Genel olarak oldukça yorgun ve bitkin hissederler kendilerini. Kendilerini, tanıyamaz halde gelirler. Rüyalarında sürekli kedi ve köpek gibi hayvanlar görebilir sürekli kabuslar görür ve kabuslarında yüksek yerlerden düşüyormuş gibi hisse de kapılırlar. Gözlerinde ağrı olur ve sürekli takip ediliyormuş hissine kapılabilirler. Bu tür belirtiler üzerinizde bir büyü olduğunu göstermez elbette ama olma ihtimalini düşünmeniz gerekecektir.

Büyüyü Ne bozar sorunusun cevabı bozmak için dua yolu tercih edilebilir, büyüye maruz kalmış kişi eğer Müslümanlığını tam olarak yaşayan biri ise, yani takva sahibi biri ise, büyü çok fazla bu kişiyi etkilemeyecektir. ancak takva sahibi biri değil ise, elbette durum daha ciddi boyutta olacaktır. Büyüler böyle kişileri çok kolay etkisi altına alır. Özellikle kara büyüler insanları daha çabuk ve daha etkili bir şekilde etkisi altına alacaktır. Bu yüzden kişiler kendi önlemlerini almak adına sirke ile banyo yapabilir ve yine sirke ile evini temizleyebilir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir