Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyüyü Kim Gerçekleştirir? Büyüyü kim yapar? Büyüyü en net ve yalın ifade ile büyücü adı verilen ve bu işle geçimlerini sağlayan kimseler gerçekleştirir. Ancak bu görünen buz dağının sadece bir kısmıdır değerli ziyaretçilerim. Aslında büyünün gerçekleşmesine ve büyünün tutmasına, devamlılık sağlamasına ön ayak olan, büyünün hedefini bulmasına aracılık eden ve büyü söz konusu olduğunda başrol oynayan varlıklar cinlerdir. Burada büyüyü fiilen gerçekleştirenin büyücü ve büyünün gerçekleşmesine katkıda bulunanın yani perde arkasında kalan başrolün cinler olduğunu ifade edersek çok net bir nokta atışı olacaktır. Yani değerli ziyaretçilerim; aslında büyünün yapılması için cinlere ihtiyaç vardır ve cinler olmazsa, yapılan büyüler tutmayacaktır.

Büyü, kişinin iradesini elinden alırken, aynı zamanda düşünce yapısını da değiştirebilen bir kavramdır. Kişinin düşünce yapısında oluşan bu değişim, kişinin karakterine yansıyacağı gibi ayrıca kişinin ruhsal durumuna da etki eder. İki farklı kişiliğin bir insanın içine sığmayacağı aşikardır, dolayısı ile büyü denilen kavram tıpkı bir zehir gibi yavaş yavaş kişinin ruhunu ele geçirerek, bedenine söz geçirmeye başlar.

büyüyü kimler gerçekleştirir

Kişide Nasıl Değişiklikler Görülebilir?

Bundan sonra kişi, karakterine uymayan ruh hali nedeniyle, psikolojik rahatsızlıklar, halüsinasyonlar, kendinden başkasının görmediği görüntüler ve duymadığı sesler duyar.

Uykusuzluk ya da tam tersi çok fazla uyuma, uykuya doyamama, çok uyuduğu halde yorgun olma, sürekli bir şeyler yeme ancak yediğinin tadını alamama gibi durumlar baş göstermekle birlikte, kişi karamsar bir ruh hali içine bürünerek, kendisine veya sevdiklerine bir şey olacak korkusu ile yaşar. Elbette en büyük etkisi ise, büyünün amacı neyse o doğrultuda hareket etmeye başlayacaktır. Büyünün amacı, kişinin karakterine ters olduğu zaman kişide ruhsal rahatsızlıkların yanı sıra bedensel rahatsızlıklar da kendini gösterebilir.

Değerli ziyaretçilerim, büyü konusunda şu ana kadar tüm söylediklerimize ek olarak tekrar yinelemek istiyorum; büyü denilen kavram çok kolay yapılabilen ve çok kolay tutabilen bir mekanizma değildir. Büyünün oluşabilmesi için, tek tek baz evrelerin geçilmesi gerekir. Burada çok önemli iki husus var; bunlardan birincisi büyüyü herkesin yapamayacağı ve yapabilecek olan kimselerin de kesinlikle bedensiz varlıklar olarak bildiğimiz cinlerin yardımına ihtiyaç duyduklarıdır. Diğer önemli olan konu ise, büyü yapabildiğini ve yaptığı büyülerin 24 saatte, 48 saatte tuttuğunu beyan eden kimselere karşı dikkatli olmanızdır.


Büyüyü Kim Gerçekleştirir? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir