Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyüyü bozmak için hocaya gidilir mi, büyüyü bozmak için tabi ki hoca ya da ilmi ve tecrübesi yeterli bir uzmana başvurabilirsiniz. Buradan kasıt elbette havas konusunda bilgisi ve deneyimi olan hoca vasıflı insanlardan bahsediyoruz. Ülkemizde havas işiyle uğraşan ya da bu konularda deneyimi olan kişiler; hoca, medyum, havas uzmanı gibi isimlerle anılırlar. Aslında halk dilinde hepsine birde hoca demek pelesenk haline gelmiştir. İlmi konuda yeterli olan ve havas konusunda deneyimi olan hocalar, büyü bozma işlemi gerçekleştirebilirler.

Ne Büyüsü Yapılmış Nasıl Tespit Edilir?

Büyü işleminin ne olduğu ve nasıl yapıldığını öğrenmek her şeyden önce yapılması gereken ilk adım olmalıdır. Bakım denilen görü usulü ile, büyü var mı, varsa neden yapılmış, kime yapılmış, büyünün amacı nedir, neyi hedefliyor, büyü yapılırken hangi malzemeler kullanılmış ve ne zaman yapılmış gibi sorulara cevap bulunur. Büyü yapılması kadar, büyü bozulmasında da bakım denilen görü usulü baş rol oynar. Bakım sonucunda ortaya çıkan bilgiler, büyüden şüphelenen veya yapıldığına inana kişiye bildirilir; kişi bu bilgileri teyit ederse, çalışma başlatılır ve kişiyi büyüden arındırma işlemine başlanır.

büyüyü bozmak için hocaya gidilir mi
Büyüyü bozmak için hocaya gidilir mi?

Büyüyü Sadece Hocalar mı Bozar?

Evet, büyüyü sadece hocalar, ilim ve havas uzmanları bozar. Çünkü, büyü yapımından daha zor olan bir şey varsa, o da büyü bozmadır. İnanın büyü bozmak, büyü yapmak kadar kolay değildir. Büyü yapmak bir beyaz kağıdı, karalamak, dilediği şekli çizmek, dilediği yazıyı yazmak gibidir; büyü bozmak ise, o karalanmış beyaz kağıdı tertemiz bir hale getirene kadar silmek, temizlemek ve düzeltmek gibidir. Bu verdiğimiz örnek, büyünün insan ruhuna nasıl bir zarar verdiğinin en net ifadesidir.

Büyü bozmak için yapılan en yaygın yanlışlardan biri de; kısa sürede büyü bozabileceğini iddia ederek, çok astronomik rakamlar isteyen kişilere inanmaktır. Bu durum maalesef gün geçtikçe yaygınlaştığı gibi, insanların içinde bulunduğu psikolojik durumun çıkmazından yararlanmak ve bir anlamda insanların kötü durumlarından istifade etmektir. Hem emek, hem de zaman kaybına yol açan bu olaylarla neredeyse her gün karşılaşıyoruz. Hem danışanlarımızı, hem de siz değerli ziyaretçilerimizi bu konuda uyarma ihtiyacı içindeyiz bir kez daha…


Büyüyü Bozmak İçin Hocaya Gidilir mi? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.