Büyüyü Bozmak İçin Hocaya Gidilir mi ?

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Yapılan büyüyü bozmak ancak bu ilmi bilen insanların yapabileceği bir şey olup Bu ilme sahip olmayan normal insanların yapılan bir büyüyü bozma gibi bir imkanı yoktur. Büyünün nasıl ne amaçla yapıldığını bilmeden bozulması imkansızdır. Büyüler çok çeşitli yollar ve işlemlerden geçerek yapılır. Bu ilme sahip olmayan kişiler ne büyü yapabilir ne de yapılan büyüyü boza bilir.

Büyüler yapılırken amaç çok önemlidir. Buna bir örnek verecek olursak , papaz büyüleri iyi bir örnek olacaktır. Papaz büyüleri zarar vermek öldürmek amaçlı yapıldıkları için kara büyüler arasında yer alırlar. Bunlar gerçekten çok kötü büyülerdir. İslamiyeti yaşayan hocaların bu büyü ile uğraşmadıkları bir gerçektir. Birçok hoca ve medyum bu büyüleri yapmak istemez. Bunun sebebi ise tamamen kötülük için yapılmaları bir diğer sebep ise bu büyülerin dinimizce uygun görülmeyen yöntemler kullanılarak yapıldığından kaynaklanır. Bu sebepten bu büyüleri çoğunlukla papazlar yapmaktadır. Bu yüzden papaz büyüsü adını almıştır. Bu büyüler hem çok masraflı ve bir çok işlemden geçerek yapılır. Çeşitli bitkilerin yanında hayvan uvuzları da kullanılmaktadır. bu büyülere örnek sabun büyüsü, ölü toprağından yapılan büyü iyi bir örnek olacaktır. Bu büyüler kişiye ciddi anlamda zarar vermek ya da yok etmek için yapılırlar. Bunların yanında bu yapılan papaz büyüleri her bakım da çıkmaz. Bu da bu büyülerin etkisinin ne kadar etkili olduğunu gösterir niteliktedir. Hoca ve medyumlar bu büyüleri görmek ve bakmak için özel bakımlar uygulamaktadır.

Kişi kendisine bir büyü yapıldığını düşünüyor ve ya hissediyor ise , hiç vakit kaybetmeden bir hoca ve ya medyumdan yardım almaları gerekmektedir. yapılan bakımlarda büyü görünür ise, kişi tek başına bu büyüden kurtulamaz ya da tek başına bozamaz. Yapılan büyüler farklı amaçlar için yapıldıklarından dolayı hocadan başka kimse çözemez. Büyü ve benzeri uygulamalar ilim ve uzmanlık gerektiren alanlardır. Kişi kendisine nasıl bir büyünün yapıldığını bilmeden kendisi hiçbir şekilde bu büyüden kurtulamaz. Bu yüzden bir hoca yardımı ile bu durumdan kurtulmaları tavsiye edilir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Birini Kendine Aşık Etme Duası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir