Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyüyü Bozmak İçin Dualar Nelerdir? Büyüler birçok çeşitli yollar ve yine değişik amaçlar ile yapılmaktadırlar. Bazı büyüler hayırlara vesile olması amacı ile yapılırken bazı büyüler ise düşmanlık ve zarar vermek amaçlı yapılmaktadır. Her büyünün kendine göre yapılma şekli ve yöntemi olur ve bunun yanı sıra her büyünün kendine göre malzemeleri de vardır. Büyü ve benzeri yöntemler ile yapılan her işlem bir bilgi birikimi gerektirir. Büyüler yapılırken hoca ve medyumlar bedensiz varlıklar olarak bilinen cinlerden yardım ve destek alarak bu işlemler gerçekleştirilir. Cinlerle iletişime geçerek ne yapılması gerektiği bilgileri alınarak bu işlemler sırası ile yapılırlar.

Büyüler Kimleri Etkilemez?

Her büyünün etkisi elbette yapılış amacına göre farklı olacaktır. Her kişiye olan etkisi yine değişiklik gösterecektir. Allah a inancı büyük olan, Allah a tüm kalbi ile bağlı onun yolundan giden biri büyüden çok fazla etkilenmez. böyle inancı tam biri sürekli kuran ve ayetleri okuduğu için büyülerden de korunmuş olur. Sebebi ise kuranda büyü gibi şeylerden korunma duaları vardır ve o kişi bunları sürekli okur. Tabi ki her yapılan her büyünün etkisi ve yapılış şekli değişik olduğu için her büyüden korunamayabilir. Bazı büyüler etkilidir ve bunların hadimleri vardır, onlar büyü yapılan kişiye gönderilir, bu yüzden ne kadar imanlı olursa olsun bu kişiler yapılan büyüden korunamayacaktır. Bu büyülerden korunmak için yine yapılan koruma vefk leri de kullanılmaktadır.

Yapılan bir büyü var ise, iyi ve alanında uzman bir medyum ve ya hoca dan yardım almak gerekir. Hoca yaptığı bakımda bir büyü görür ise, bunun bozulma yöntemini de bakacak ve bulacaktır. Alanında uzman olan hoca yapılan büyüyü kendine göre yöntemlerle bozduktan sonra büyü yapılan kişiyi koruma altına alacak bir koruma vefki hazırlayacaktır. Bu koruma vefki büyü yapılan kişiyi büyülere karşı koruyacak ve yeni yapılacak büyülerden de korunmuş olacaktır. Bunun yanında çok büyük dualardan olan ayet le kürsi duası da çok oldukça önemlidir. bu büyük dua ile büyülerden kurtulmak ve ya bozmak mümkündür.

Büyülerden korunmak için ayetler ve esmalar insanları koruyacak ancak bazen yeterli olmayacak. Bu yüzden bir hocadan ve ya medyumları yardım almak gerekir. Büyü çeşitleri çok fazla olduğu için bozulma yöntemleri de farklı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir