Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyüyü Anlama Yolları  İnsanlar doğal yollar ile istediklerini elde edemediklerinde maalesef büyü ve sihir yoluna başvururlar. Büyüler ile insanlar etki altına alınırlar ve kişinin kendi iradesi de elinden alınmış olur. Bazı insanlar sevdiği kişiyi elde edemediklerinde aşk büyüsü gibi büyü yollarına başvururken bazı insanlarda sevdikleri kişilere düşmanlık iç güdüleri ile o kişiye zarar vermek için büyüye başvururlar. Büyülerin ne amaçla yapıldığı çok önemlidir. Çünkü kişiye hangi büyü yapıldıysa o büyünün etkisi farklı olacaktır. Yapılan aşk büyülerinde kişi büyü yaptıranın etkisi altına girer, o kişiden başkasını düşünemez hale gelirler ve kişiyi elde ederler. Bir insana zarar vermek için yapılan büyülerde ise, durum daha kötüdür, yapılan büyünün etkisiyle kişinin hayatı zindan olur, hayatındaki her şey tersine döner. Bütün düzenleri bozulur ve çok farklı bir kişi haline gelirler.

Büyüyü Anlamanın Yolları aslında herkeste farklılık gösterse de, yapılan uygulamanın verdiği etkiler neredeyse aynı sayılabilir. Nedir bu benzerlikler; uyuyamama ya da sürekli uyku hali, uykuya doyamama, gece sıçramalar, hayvanlar ile ilgili saldırı boyutunda rüyalar, ölümü düşünme, konsantrasyon bozukluğu sadece bir kaçı…

Büyü Yapılan Kişi Kendini Nasıl Hisseder?

Büyülerin kişiye olan etkilerine genel olarak baktığımızda, büyü yapılan kişide görülen genel durumlar söz konusudur. Büyü yapılan kişilerde mutlaka bir halsizlik bir yorgunluk görülür, kişinin üzerinde bir ağırlık hissi oluşur. Kişinin aynı zaman da ruh hali de değişir, kendi halinde sakin bir kişi büyünün etkisi ile çok sinirli asabi bir kişi haline gelebilmektedir. Büyü yapılan kişi çok farklı bir karaktere dönüşür. Kişi duygusal fırtınalar taşar ve aynı zamanda kafa karışıklıkları nedeni ile kararsız bir insan olurlar. Yine bu kişiler geceleri rahat uyuyamazlar, ciddi boyutlarda uyku problemi yaşarlar.

Uykuya dalsalar bile korkarak ani bir şekilde uyanırlar. Uykusuz geceler büyü yapılan kişiler için büyük bir problem haline gelir. Yine büyünün insan vücudunda da etkileri bulunmaktadır. Büyü yapılan kişi sık sık idrara çıkabilir ya da tam tersi bununla ilgisi sorunlar yaşayabilir. Büyü yapılan kişi çok farklı bir insana dönüştüğü için kendini bu dünyaya yabancı hissederek bu dünyaya ait olmadığını hisseder. İnsanın vücudunda çeşitli lekeler ve ya yüzünde bir solgunluk ve sarartı da gözlemlenebilir.

Büyüler çok çeşitli amaçlar için yapıldıklarından dolayı etkileri çok değişik türlerde olur. Kişi Kendini iyi tanımalıdır ve ona göre çözüm yolları aramalıdır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.