Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyüye maruz Kalanlar  kaldıklarında yapılan kara büyüyü bozmak için bazı işlemler uygulamak gerekir. Kara büyü bozma işini herkesin yapması mümkün olmaz. Bu büyüyü bu konuda uzman olan kişiler yani medyumlar ve hocalar bozabilir. Kara büyüyü bozabilmek için önce hangi amaçla yapıldığının öğrenilmesi gerekir. Bunu da kendi başınıza öğrenmeniz mümkün olmaz. Sadece işinde uzman olan gerçek bir medyum sizin için bunu öğrenebilir. Eğer kendinize kara büyü yapıldığını düşünüyorsanız bunun kaynağını öğrenmeye çalışmalı ve dikkatli olmalısınız. Bu konuda yapabileceğiniz en doğru şey uzman bir hoca ve ya medyum bularak sorununu anlatmak olacak. Hemen bir medyuma giderek bakım yaptırmanız doğru olacaktır.

Yapılan Büyünün Bozulmasında Hangi Malzemeler Kullanılır?

Yapılan bir büyüye maruz kalan kişilerin bu büyüyü bozmak okuması gereken belirli dualar vardır. Kişi bu duaları okuyarak bu büyüleri ancak hafifletebilir. Kara büyülerin bozulmasında en çok kullanılan malzeme ise sirkedir. Sirkenin büyü temizliğinde ayrı bir yeri vardır. Bu büyülerden kurtulmak için bunları yapabilir ama muhtemelen yeterli olmaz. Bunun için gerekli olan işlemler olur ve kişi tek başına bunları yapamayacaktır. Üzerinizde düşündüğünüz gibi bir kara büyü varsa medyum olan kişi bunu anlayacaktır ve size sorun hakkında bilgi verir. Ayrıca büyünün ne amaçla yapılmış olduğunu da size söyleyecektir. Daha sonra büyüyü bozmak için gereken işlemlere başlayacaktır. Bu konuda en önemli nokta medyumun ilim sahibi, yeterince bilgi ve tecrübeye sahip işinde uzman olan gerçek medyumlardan destek almaktır. Gittiğiniz medyumun ayrıca son derece dürüst olması gerek ve bu önemlidir.

Ahlaklı ve sır saklamayı bilen biri olmalıdır. Sizinle konuşmuş olduğu şeyleri başkalarıyla paylaşmamaya dikkat etmesi gerekir. Kendisinin medyum olduğunu ileri süren bu konu hakkında bilgi ve tecrübeye sahip olmayan kişilerde bulunur ne yazık ki. Bu kişiler art niyetli kişilerdir elbette. Medyum seçimi konusunda son derece dikkatli olmalısınız aksi takdirde bu gibi kişiler yüzünden sonuç sizin için oldukça can sıkıcı hale gelebilir. Bu yüzden uzman birinden yardım almak gerekir ve doğru kişiyi çok iyi araştırıp bulmak gerekir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.