Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyünün tutmaması için veya büyü ve benzeri bir etkiye maruz kalmamak için kişi veya kişilerin kendilerini koruma altına almaları şarttır. Ancak durduk yere, büyü veya benzeri bir etkiden şüphelenmeyen ve bu tür enerjilere inanmayan insan ne yapacak? Elbette bu konuda deneyim ve tecrübemize dayanarak şunu ifade edebilirim: insanlar bazı durumların gerçekliğine, ancak yaşadıkları zaman inanır ve doğruluğunu kabul ederler.

Ne Zaman Farkediliyor?

Bu tür etkiler maalesef, doğaüstü olarak nitelendirildikleri için çoğu insan bu gibi etkilerin bilincinde olmadan yaşamlarına devam ediyorlar. Kişi böyle bir etkiyi ancak etki yapıldıktan çok sonraları kabul edebiliyor. Çünkü artık büyü amacına ulaşmış ve kişinin karakterinin dışında davranışlar sergilemeye mecbur bırakmıştır. Böyle bir durumda ya büyünün etkisinde bulunan kişi bazı çıkarımlar yaparak büyü şüphesine düşebiliyor ya da yakın çevresinin gözlemleri ile bazı soru işaretlerini düşünmeye başlıyor.

Tavsiye: https://www.medyumca.com/yildizname-bakimi/

Büyü, etki altına almasının yanında çok gizli bir silahtır da. Öyle güzel gizlenir ki, kimi zaman işler haddinden çok daha kötü durumlara vardığı zaman fark edilebilir. Bunun için çok iyi bir gözlem şarttır; elbette büyüye inanmakta bu noktada ciddi bir gerçeklik teşkil eder.

Neler Yapılmalı?

Büyünün tutmaması için, büyü konusunda ciddi anlamda yara almış kimseler koruma ve koruyucu muska şeklinde bazı tedbirlerden yararlanabilirler. Bunun yanında, etraflarında bulunan ve bu gibi işlerle ilgilenen kimselerden kendini, evini ve ailesini korumak adına işlem yaptırabilen kimselerde mevcuttur. Tüm bu önlemler, herhangi bir sebep yokken alınmaz elbette. Bu gibi önlemlerin neredeyse hepsi, büyü konusunda daha önceden etki altında olan ve büyüden canı yanan kimseler tarafından yaptırılır.

Büyünün etki altına aldığı kimselere, bir daha aynı insanlar tarafından benzeri bir etki yapılmaması amacıyla geniş bazı koruma ve korunma tedbirleri alınır. Bunlar kişiye yapılabildiği gibi, ailesine, çocuklarına, ebeveynlerine ve hatta yaşadıkları mekana da yapılabilir.


Büyünün Tutmaması İçin Ne Yapılması Gerekli? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyü ve Yıldız Düşüklüğü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.