Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyünün Tesiri Büyüler ile ilgilenen ve uğraşan kişiler bu büyü işlerini tek başlarına yapmıyorlar elbette. Onların yardımcıları ve aynı zamanda destekçileri vardır. Her hocanın ve medyumun yardım aldıkları cin dediğimiz bedensiz varlıklar ile iletişimi bulunur. Cin dediğimiz bu bedensiz varlıklar ile dostluk kurulur ve büyü yapılırken ve ya bakım esnasında onlardan alınan bilgiler ışığında bir yol çizilir ve bu yol izlenir. Cinlerin de Müslüman ve Müslüman olmayanları yani kafir olanları vardır ve hocalar cinlerin Müslüman olanları ile iletişim kurarlar her zaman. Bu Müslüman cinler büyü yapan kişilere yardım ederler.

Büyüler yapılırken büyünün yapılma şekli ve ne amaçla yapıldığı çok önemlidir. İyi işler yapılan büyülerde Müslüman olan cinler kullanılır ve görevlendirilir. Kötü amaçlar için yapılan büyülerde ise, yine cinler görev alır ancak bu cinler büyü yapılan kişiye musallat edilerek kişinin hayatını alt üst edebilirler. İyi olan cinler insanlara gözükmez ve yine insanları bir zararı dokunmaz. Kötü olanları ise, insanları korkutmayı ve insanlara görünmeyi severler. Genellikle bir büyü ile insanlara gönderilirler ve büyü yapılan kişinin hayatını alt üst ederler.

Cinler ortada her hangi bir durum yokken musallat olmazlar. İyi olan cinler insanlara zarar vermediği gibi görünmezler de ancak siz onlardan birine zarar vermiş iseniz, sizi korkutmadan rüyalarınıza gelerek uyarılarda bulunurlar, kişi bu uyarıları dikkate almadıkları zaman en son çare korkutmayı denerler bunun sebebi ise zarar veren kişinin hatasını anlamasıdır. Kötü olan cinler ise, büyü yolu ile gönderilirler ya da onlardan birine zarar verdiğinizde sizden intikam almak için gelirler. Büyü yolu ile gelenler en tehlikeli olanlarıdır elbette. Çünkü yapılan büyü kötü olduğundan dolayı amacı zarar vermektir. Çevremizde gördüğümüz sara hastalarının birçoğu musallat olan cinlerin ve ya büyü yolu ile gönderilen cinlerin eseridir diyebiliriz.

Cinler Her İstedikleri Zaman İnsanlara Görünürler mi?

Bu bilgiler ışığında büyü yapıldığı zaman cinler musallat olur. Dediğimiz gibi cinler her istediklerinde insanlara görünmezler, onların boyutları insanların boyutundan faklı olur. Onlar dumansız ateşten yaratılmış ve bir bedene sahip olmayan varlıklardır. Kendi üzerinizde böyle bir durum fark ediyorsanız mutlaka bunun çözümlerine bakmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir