Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyünün Tesiri Ne Kadar Sürer? Büyünün Tesiri büyünün yapılmasına ve şekline göre elbette değişiklik gösterir. Bazı büyüler çok zor yapılabiliyor ancak kişi bu büyüden kurtulmak için bir şey yapmaz ise hayatı boyunca yapılan büyünün tesirinden kurtulması olanaksızdır. Bunlar yine büyünün çeşidine göre farklılık gösterecektir. Büyü denilen şey ise, ilim ve beceri isteyen bir alan olup bu işte uzman olan kişiler her zaman tercih edilmeli. Bu alanda uzman olan kişiler büyüleri tek başlarına yapamazlar, aynı dünyada yaşasak bile boyut fakından dolayı insanların çıplak gözle göremedikleri bedensiz varlıklar aracılığı ve yardımı ile yapılır.

Bu varlıklar ile dostluk kuran hoca ve medyumlar yapılacak işlemlerin hepsinin bilgisini 4. Boyutta yaşayan bedensiz varlıklardan alırlar. Bu varlıklara cin denir. Bu varlıklar ile büyüler yapılmakta. Bu varlıklar kullanılarak büyü işlemleri gerçekleştirilir. Büyülerin çok çeşitli olduğunu herkes tarafından bilinmektedir, bu büyüler yapılış şekline ve amacına göre de farklılık gösterir. Bu yüzden büyü yapma işi çok ciddi ve emek isteyen bir iştir. Büyüler yapılırken kullanılan malzemeler de değişiklik gösterir. Büyünün yapılma amacına göre büyü şekli ve yapılırken kullanılan malzeme de farklı olacaktır.

Büyüler Neden Ayrı Gruba Ayrılırlar?

Büyüler iki ana grubta incelenir, yapılan büyüler iyi niyetler ile yapılıyor ise ak büyü kötü ve zarar vermek amacı ile yapılıyorlar ise kara büyü adını alırlar. Büyü kavramı çok geniş bir yelpazeye sahiptir, çok fazla büyü çeşidi vardır. Aşk büyüleri ak büyüler arasında yer alırken sabun büyüsü gibi büyüler ise kara büyüler arasında yer alır. Bu Kara büyüler yapılırken hayvan ve insan uvuzları ile yapılırken bunlara eşlik eden, kişinin dna sını yansıtan tırnak elbise parçası ve benzeri şeyler kullanılır. bunlar kişiye özel kullanıldığından ve kişiye ait parçalar olduğundan dolayı bunlarla yapılan büyüler her zaman daha etkili olur. Bu yüzden böyle bir büyüye maruz kalmamak adına kişi her zaman dikkatli olmalıdır.

Büyü yaptırmak isteyen kişilerin uzman birinden yardım alması gerekmektedir. Aksi taktirde çok kötü sonuçlar doğurmaktadır, iyi bir şey yapmaya çalışırken kötü bir durumda ortaya çıkabilir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.