Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?

buyunun-bozuldugu-nasil-anlasilir

Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır? Belli Olur Mu?

Kişinin üzerinde büyü varsa, bunun ne tür bir büyü olduğunun saptanması lazım gelir.

Bunun için bir çok yöntem ve bakım usulü vardır. Önemli olan ne ile bakıldığı değildir. Bakım sonucunda büyü yapılan kişinin hayatında ne gibi değişiklik olduğu ve neler yaşadığının tespit edilmesi gereklidir.

Burada çivi çiviyi söker mantığı geçerlidir. Nasıl bir büyü yapıldığının bilinmesi demek sorunun teşhis edilmesi anlamına gelir ki, teşhis olmadan tedavi olmaz.

Yapılan büyünün bozulması için gerekli ritüeller yapılır. Büyü yapılırken kullanılan araçların benzeri araçlar kullanılır.

Örneğin büyüler, ve büyülerde kullanılan malzemeler ya rüzgara asılır, (HAVA) ya Suya atılır (SU) ya Toprağa gömülür, (TOPRAK) yada Ateşe atılır. (ATEŞ) Görüldüğü gibi Dört anasır (ELEMENT) büyü kavramında da geçerlidir. Ve bu yol izlenir.

Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır? Hakkında Gerçek Bilgiler

Büyü ile işleriniz de ve hayatınızda terslikler olmaya başlar, büyü bozulduğu zaman bu terslikler düzelir ve hayatınız normalleşmeye başlar.

Yapılan büyü fiziksel bir hastalığa sebep olduysa, büyünün etkileri kaldırıldığı zaman hastalığınızda düzelmeler başlar.

Büyü size ruhsal olarak sıkıntı veriyorsa, bozulduğu zaman bu sıkıntılarınız biter.

Kısacası yapılan büyü neyi hedeflediyse ve hedefine ulaştıysa, bu büyü bozulduğu zaman oluşan rahatsızlık yada sıkıntı ortadan kalkacaktır Allahın izniyle…

Bu konuda yardım yada bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz…

İlginizi Çeken Yazılar  Büyü Nasıl Yapılır?