Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır ya da büyünün etkilerinin silindiğini anlamak için öncelikle büyü bozmak için yapılan işlemlerin nasıl bir etki verdiğinin incelenmesi gerekir. Ortada bir büyü varsa ve büyünün amacı, türü, ne için yapıldığı biliniyorsa elbette büyünün bozulması için bu etkilerin ortadan kaldırılması ya da temizlenmesi gerekir. Bunun için yapılması gereken her zaman büyünün nasıl bir şekilde yapıldığı ile doğru orantılıdır. Ayrıca bkz: Büyü bozmanın en etkili yolları

Büyü nasıl yapıldıysa, bozulması için bazen aynı yollardan geçmesi gerekebilir. Şurası çok önemli: büyü yapılması, büyünün çözülmesi ya da temizlenmesinden daha kolaydır. Örneğin; Temiz kağıda yazı yazmak gibi düşünün, hangi kalemle yazıldığı fark etmez. Yazılan yazının silinmesi silginin kalitesini ortaya koyar. Nasıl bir kalemle yazıldığından çok, nasıl bir silme gereci kullanıldığı burada daha önemli. Çünkü bizi ilgilendiren yazının silindiği zaman, kağıdın hasarının en aza indirgenmiş olmasıdır.

büyünün bozulduğu nasıl anlaşılır
Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?

Burada amaçladığımız işte budur sevgili ziyaretçilerim. İnsan hayatı ucuz değildir, insan hayatını şekillendirmeye çalışan etkilerin nasıl kalıcı hasarlar verdiğini çevremizde neredeyse görüyor, duyuyoruz. Senelerimi verdiğim bu sektörde, insanların yaşadıklarına hala hayret etmekle beraber, çoğu zaman birbirlerine olan nefretlerini, sevgilerini hatta yaşadıkları bunalımların yoğunluğunu her geçen gün değişik hal almaya başladıklarını görebiliyorum.

Belirtiler Neler?

Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır, büyü bozulma işlemine başlandığı andan itibaren bunun ile ilgili en net ve önemli adım atılmış olur. Bu da büyünün bozulduğunu anlamamızı doğuran bazı belirtiler ile kendini gösterir. Peki nedir bu belirtiler, bunları inceleyelim.

Öncelikle kişinin içinde bulunduğu durum, bedenen ve ruhen anlaşılacağı üzere rahatlamaya başlar. Kişi büyü yapılmadan önceki hayat amacına doğru ilerlerken, büyünün amacı neyse ondan uzaklaşmaya başlayacaktır.

Büyü ne için yapıldıysa ya da büyünün amaçladığı her ne ise, kişi bu amacın dışına çıkarak, kendi isteği ve beklentisi üzerine yaşamını sürdürmeye devam edecektir. Bu da büyünün bozulmaya başlandığının en kesin delillerinden biridir.

Hastalık vermek için yapılan büyü nedeniyle, bedenen etkilenen bir insan bu etkilerden sıyrılarak, hastalığın verdiği rahatsızlıklardan ve belirtilerden kurtulmaya başlar ve gözle görülür oranda kısa zamanda iyileşme sağlanır.

Büyünün bozulmaya başladığının en net kanıtı ise, kişi büyü halindeyken nasıl davranıyorsa, tam tersi bir tutum içine girmeye başlayacak, büyünün verdiği etkiden kurtulacaktır.

Her büyünün yapılış amacı farklıdır ve verdiği etki de farklı olacaktır. Bununla doğru orantılı olarak diyebiliriz ki, büyünün verdiği etki, amaçladığı durum ne ise bozulurken de bu durumun tamamen tersi yönde etki eder.

Kişi yavaş yavaş eski neşesine dönmeye başlar, mutlu bir ruh haline bürünür; güne pozitif uyanır. Gece uykuları düzene girer, uykusunu almış ve dinç başlar güne. Çevresiyle ilişkileri düzene girer, hayata pozitif ve güler yüzlü bir açıdan bakar. Kısacası hayattan tat almaya başlayacaktır…


Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.