Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

images (8)Büyü Zamanları, Her sihrin bir zamanlaması bulunur. Her şey gibi büyü yapmanın da vakti olmaktadır. Büyü zamanları  çoğunlukta gece yapılmaktadır tabiki gündüz yapılanları da olmaktadır. Fakat transa tam geçmiş ruh şeklinde olan büyücüler adına saatin de önemi olmayabilir.
Bu arada büyünün cinsine göre zamanı ayarlanır. ara açmak, ayırmak, düşman etmek için olan büyüler, yeni ayın özelliğine göre çalışma için en uygun zamanda yapılmaktadır.
Bağlamak, emre almak yani muhabbet adına olan büyülerse medyumun uygun gördüğü şekilde, çalışmanın türüne göre en uygun sürede yapılır. Etkileri yapıldıktan kısa bir süre içerisinde görülmektedir bir çok büyü metodu bulunur.
Ancak en doğru şekilde istenen sonucu sorunsuzca bir şekilde almak için tecrübeli bir medyumdan yardım almak en elverişli olanıdır yanlış yapılan ve kişilerin ; kendi başlarına yaptıkları çalışmalar istenmeyen değişik sonuçlara da sebep olabilir. Her işin bir uzmanı, yapanı olduğu benzeri bu konu hakkında da bu işin uzmanı olan bireyden yardım almak en doğru olandır.

Bir önceki yazımız olan Simya Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.