Büyü Yıldızname Ve Yıldızlar Arasındaki İlişki

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

buyu-yildizname-ve-yildizlar-arasindaki-iliski

Büyü Yıldızname Ve Yıldızlar Arasındaki İlişki Nasıl Belirlenir?

Büyü Yıldızname Ve Yıldızlar Arasındaki İlişki kısmına değinmeden önce Yıldızname ilmi hakkında bilgi vermek daha doğru olacaktır…

Yıldızname; temel anlamda adından da anlaşılacağı üzere Yıldız ve burçlarla uğraşan bir yorum şeklidir. Ve özellikle Türk-İslam felsefesinde hayat bulmuş ve Osmanlılar döneminde çok geliştirilmiş ve yaşatılmıştır.

Maalesef günümüzde Yıldızname’nin Fal ile karıştırılması hatta çok yanlış bir tutum olarak fal ile Yıldıznamenin bir tutulması olayı çok sık rastalanılan bir durumdur.

Fal, sadece 6. his ve odaklanmakla alakalıdır.

Yıldızname ise başlı başına bir ilimdir. Bu ilim, bünyesinde Havası, Cifiri, Ebcedi, 6. Hissi ve daha bir çok islami değeri taşır. Bu değerler olmadan Yıldızname bakımı olmayacaktır, yapılmayacaktır. Çünkü bu ilimlerden birinin bile eksik olması Yıldızname’nin bakılamayacağının en kalıplaşmış ifadesidir…

Yıldızname’de manevi hastalıklardan, kişinin ruhi durumuna, fiziksel özelliklerinden, büyü, nazar, musallat, cin çarpması kadar bir çok problemine kadar her türlü sorunu ortaya çıkmaktadır.

Fal, sadece olayları ele alır, size bir çözüm sunmaz. Yıldızname ise hem olayları oluş sürecine kadar ele alır, hem de bu olayların kişinin başına nerede, ne zaman, neden, nasıl ve kim yada kimler tarafından getirildiğine kadar çözümler sunar ve hatta gerekirse bu çözümleri üretebilir. Bu çözümlerle kişinin doğasına en uygun şekilde işlem yapılır, tedavi oluşturulur.

Büyü Yıldızname Ve Yıldızlar Arasındaki İlişki Hakkında Detaylı Bilgiler

Görüyorsunuz ki; Yıldızname ilmi anlatılamayacak hatta, yazılıp çizilemeyecek kadar derin bir ilimdir. Herkes Yıldızname bakamaz. Bunun için kişide yada medyum-hocada gerekli vasıfların oluşmuş yada var olmuş olması gerekir.

Büyü ve Yıldızlar arasında ki ilişkiye gelince; Yıldızlar, Yıldıznamede önemli yer tutar. Kişinin yıldızı doğum anında güneşe bakar vaziyettedir. Bu yıldız, hayatı boyunca kişiye yön verir, yaşamı boyunca ortaya çıkan olaylar ve hadiselere zemin hazırlar diyebiliriz. Büyü Yıldızlar ilişkisi saptanarak yapılır… Evet bu kesinlikle doğrudur. Diyelim ki kişinin yıldızı A burcu, bildiğimiz Astrolojik anlamda değil, ebced hesabı ile belirlenen burcu A burcudur. Ve A burcunun elementi baz alınarak büyü yada tılsım vs. gibi işlemler hazırlanır. İşte Yıldızların önemi burada başlar. Dahası Yıldızların oynadığı gizli başrol budur.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Bazı Bakım Türlerinde ve Büyü Yapımında Anne İsmi Neden İstenir?

Büyü – Yıldızlar – Yıldızname ilişkisi Kişinin doğum tarihi ile tam bir orantı halindedir.

Yıldızname Baktırmak yada bu konuda detaylı olarak bakımlarda ne çıktığını, nasıl bakım yapıldığını, neleri kapsadığını öğrenmek isterseniz TIKLAYINIZ…

Büyü, Yıldızname ve Yıldızlar arasındaki ilişki hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz….