Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü, yıldızname ve yıldızlar arasındaki ilişki son derece önemlidir. Büyü çoğunlukla kişilerin özel bilgilerinin kullanılması ile gerçekleştirilir. Burada yıldıznamenin önemi büyüktür. Büyü isteyen yani büyünün yapılmasını isteyen kişi, büyü yaptıracağı kişinin anne ismi, doğum tarihi ve saatini bilirse, bu bilgiler kullanılarak büyünün hedefine hiç sekmeden ulaşmasını sağlayabilir.

Hem de çok ciddi anlamda büyünün tutma olasılığı yükselir. Yıldız name ile kişinin ya da kişilerin hangi günlerinin ve saatlerinin etkili olduğu bulunabilir ve büyü bu saatlere riayet edilerek yapılırsa, son derece etkili olması kaçınılmazdır.

Büyü ve yıldız name ilişkisi dolayısıyla yıldızlar ile olan ilişkisi bu noktada çok önemlidir. Yıldızname ilmi, herkesin içinden çıkabileceği kadar kolay değildir; ancak büyü konusunda uzman olan ve bu işlerle uzun süre uğraşan kimseler bu ilme de vakıf olmanın gerekliliğini bildiklerinden dolayı, büyü yapımında yıldıznameyi kullanarak, büyünün daha etkili olmasını sağlayabilirler.

büyü yıldızname ve yıldızlar arasındaki

Özel Bilgilere Dikkat

Değerli Ziyaretçilerim, bu noktada sizleri uyarmak vazifesi ve sorumluluğu içindeyiz. Tanımadığınız ve güvenmediğiniz kimseler ile özel bilgilerinizi paylaşmamanızın önemini bir kez daha vurgulamak istiyorum. Büyü her ne kadar size uzak bir kavram gibi görünse de bazen yaşanılan durumların bir saplantı ya da psikolojik rahatsızlığın ötesinde bir durum olan büyü olduğunu idrak ettiğinizde, durumun ne kadar şaşırtıcı boyutlara varabildiğini tahmin edebilirsiniz.

Çoğu danışanım kendilerine büyü yapan ya da yaptıran kimselerin izledikleri yolu öğrendiklerinde şaşırmaktan kendilerini alamıyorlar; inanın şeytanın aklına gelmeyecek bazı hile ve oyunlar ile kişilerin bilgileri alınabiliyor, elde edilebiliyor. Bu konuda bir kez daha çok dikkatli olmanızın gerekliliğini vurgulamak istiyorum.

Yıldız name ilmi, son derece karmaşık olduğu kadar, bazı konularda insanlara inanılmaz bilgiler bahşeden bir hazinedir. Böyle bir hazinenin, büyü gibi olumsuz ve zararlı etkiler uğruna kullanılması, kişilerin kötü arzularına alet edilmesi çok büyük bir haksızlık! Ancak, her konuda kendine bir paye çıkaran insanoğlunun doyumsuz doğası, sadece Yıldız nameyi değil daha bir çok hazineyi kendi emelleri uğruna satmış ve neredeyse ayaklar altına almıştır.

Bunun örneklerini neredeyse her yerde görüyoruz. Bu noktada hangi pencereden baktığımız önemli. Yıldızname, islami bir kader okuma, astrolojik bir felsefedir. Yıldızname derinlemesine incelendiğinde, yıldızlar ve gökyüzünün dünyamıza etkilerinin okunması ile ortaya çıkan bilgilerin muazzamlığını ve muhteşemliğini bünyesinde barındırır.


Büyü, yıldızname ve yıldızlar arasındaki ilişki ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.