Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Büyüler çok eski tarih ve dönemlerden bu yana varlığını hep devam ettirmiştir. Büyüler insanların istediklerini elde etmede en kısa yol olarak görülmüştür ve bu yüzden büyüler devamlı kullanılmıştır. Büyüler yapılırken cin dediğimiz bedensiz varlıklar ile irtibat kurularak yapılır, büyü yapacak kişiye bilgileri onlar verir ve büyü yapacak kişi bu bilgiler ile büyü işlemini gerçekleştirir. İnsanlar bazen çok çaresiz kalır ve büyüden başka bir yol bulamaz ve göremezler. Bu da büyü yapmanın ya da yaptırmanın bir başka sebebi olur. Büyüler çok çeşitli ve değişik amaçlar doğrultusunda yapılabilir. Kimisi iyi niyetler ile yaptırmak isterken kimi insanlar da kin ve nefret duyguları ile hareket ederek intikam almak için ya da sevmediği birine zarar vermek için yaptırırlar. Büyüler her ne kadar iyi niyetler ile yapılsalar da büyüler dinimizce yasak ve günahtır. Kişinin kaderi ile oynamak Allah a şirk koşmak anlamına gelir ve büyü yapan da yaptıran da dinden çıkmış kabul edilir.

Büyüden Kimler Çok Etkilenmez?

Büyülerin yapılış amacı ve yine etkileri kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Her büyünün kendine has yapılış şekli ve etkisi bulunur ve bununla birlikte her büyüden herkes aynı oranda etkilenmez. Dinden uzak yaşayan ve Allah inancı çok fazla olmayan kişilere büyüler çok etki ederken, ibadetlerini yerine getiren ve Allah a gönülden bağlı olan ve sürekli kuran okuyan kişi yapılan büyüden çok fazla etkilenmeyebilir ama şöyle bir durum var ki, kötü büyüler her zaman diğer büyülerden daha etkili olur. Bazı büyüler de cinler yer ve görev alır ve büyünün yapıldığı kişiye gönderilir. Böyle bir durumda ise kişi istediği kadar okusun ve ibadet etsin, maalesef hiçbir işe yaramaz. İlim sahibi birinin yardımı ile büyüden kurtulmadığı sürece her kişi büyüden mutlaka etkilenecektir.

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü yapılan kişiler pek fazla belli olmasa bile kimi yönden fark edilebilirler. Kişiler genellikle bayılmalar yaşar, kekemelik baş gösterir. Kişinin ruhsal hayatı alt üst olur. Büyü yapılan kişi vücudunda belli yerleri çok sık yıkar. Bu sebepten büyü yapılan kişi bir şekilde kendini belli eder. Böyle durumda kişi mutlaka yardım almalıdır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir