Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyüler ile uğraşan insanlar bu büyüyü tek başlarına yapamıyorlar elbette. Onların yardımcıları vardır. Her hocanın ve medyumun yardım aldıkları cin dediğimiz bedensiz varlıklar ile iletişimi bulunmaktadır. Cin dediğimiz bu bedensiz varlıklar ile dostluk kurulur ve büyü yapılırken ya da bakım sırasında onlardan alınan bilgiler ışığında bir yol çizilir.

Cinlerin de Müslüman ve kafir olanları bulunur ve hocalar cinlerin Müslüman olanları ile iletişim kurarlar. Bu Müslüman cinler büyü yapan kişilere yardım ederler.

Büyüler yapılırken büyünün yapılma şekli ve hangi amaçla yapıldığı oldukça önemlidir. İyi işler yapılan büyülerde Müslüman olan cinler kullanılır ve yine bu varlıklar görevlendirilir. Kötü amaçlar için yapılan büyülerde ise, yine cinler görevlendirilir ancak bu cinler büyü yapılan kişiye musallat edilerek kişinin hayatını alt üst edebilirler. Bu nedenle Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu diye sorulan sorular için cinlerin büyü yapımının ana unsuru olduğu cevabını verebiliriz. bir çok büyü de cinlerden yardım alınır ya da kullanılır…

İyi olan cinler insanlara gözükmez ve insanlara bir zararı dokunmaz. Kötü olanları ise, insanları korkutmayı ve insanlara görünmeyi severler. Genellikle bir büyü ile insanlara gönderilir ve büyü yapılan kişinin hayatını alt üst ederler. Cinler ortada bir durum yokken musallat olmazlar. İyilerden olan cinler insanlara zarar vermediği için görünmezler ancak siz onlardan birine zarar vermişseniz, sizi korkutmadan rüyalarınıza gelerek uyarılarda bulunurlar, kişi bu uyarıları dikkate almadıkları zaman en son çare korkutmayı denerler bunun nedeni ise zarar veren kişinin sadece hatasını anlamasıdır. Kötü olan cinler ise, büyü yolu ile gönderilir ve ya onlardan birine zarar verdiğinizde sizden intikam almak için mutlaka gelirler. Büyü yolu ile gelenler en tehlikeli olanlarıdır. Çünkü yapılan büyü kötü olduğu için amacı zarar vermektir. Çevremizde gördüğümüz sara hastalarının çoğunluğu musallat olan cinlerin ve ya büyü yolu ile gönderilen cinlerin eseridir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Büyü Bozma Yöntemleri

Bu bilgilere dayanarak büyü yapıldığı zaman cinler musallat olur diyebiliriz. Dediğimiz gibi cinler her istediklerinde insanlara görünmezler, onların boyutları insanların boyutundan faklıdır. Onlar dumansız ateşten yaratılmış ve bedene sahip olmayan varlıklardır. Kendinizde böyle bir durum fark ediyorsanız mutlaka bunun çözümlerine bakmalısınız. Bir kere geldiklerinde gitmesi çok zor olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir