Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır? Büyü eğer işinde uzman bir büyücü tarafından gerçekleştirildiyse, yapıldığı ilk üç gün içinde kendini belli etmeye başlar. İlk yedi gün içinde ise bu belirtiler en üst seviyeye çıkacaktır.

Büyü, ne şekilde olursa olsun, yapılışında herhangi bir aksaklık ve eksiklik olmadığı sürece, hedefine ulaşacaktır. Peki bunu büyü yapılan yani, büyünün hedefinde olan insan nasıl anlar? Bu konu çok merak ediliyor değerli ziyaretçilerim. Büyünün yapıldığı andan itibaren etkisini verdiğini söylemiştik, bunun yanında büyünün en büyük etkisi, kişinin rüyalarıdır.

Rüyalar yaratıcının en büyük gizemlerinden biri olmasının yanı sıra, bazen insanlara gerçekleşecek ya da gerçekleşmesi yaklaşan bazı şeyleri haber vererek bir anlamda ilahi boyuttan ikaz niteliği taşırlar. Rüyaların gizemine hala ulaşılabilmiş değil, hatta rüyanın nasıl oluştuğunun sırrına erebilen hiç kimse yoktur. Rüyalar bilinmezliğini korumanın yanında, insanlara kesinlikle yardımcı olan bazı semboller, olaylar ve oluşumlar gösterir. Rüyaların tabir edilmesi bu noktada çok önemlidir. Rüya tabirinin yapılırken, mümkün olduğunca pozitif yorumlar yapılması gereklidir.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Peki Büyü Rüyada Kendini Nasıl Gösterir?

Büyü dediğimiz olay ya da olgu, rüyalarda kendini bizzat gösterdiği gibi, aynı zamanda büyüyü yapanın kim olduğu ve nasıl yaptığına kadar detay verebilir. Ayrıca rüyalarda bazı yırtıcı hayvanların saldırısına uğramak, nefes almakta zorlanmak, bir şeylerin üzerine geldiğini ve baskı yaptığını hissetmek, şekilsiz yaratıklar görmek, sürekli bir şeylerden kaçmak olaylar yaşamak bir şekilde uyarı niteliği de taşır.

Büyü ve büyü etkisinde olan insan, karakterinin tam tersi davranışlarda bulunur, örneğin son derece mütevazi ve kibar bir karaktere sahipse, tam tersi bir şekilde çok saldırgan ve kavgacı olabilir. Ayrıca ömrü boyunca kötü kelimeler ve küfürlü konuşmalar içine girmeyen bir insanın birden bire böyle bir tutum sergilemesi, özellikle yakınlarına karşı saldırgan bir ruh hali içine girmesi, yaşadığı yeri terk etmek istemesi, gece uyanıp dışarı çıkması ve sonrasında olanları hatırlamaması ve en önemlisi de, kalabalıktan rahatsız olunması olarak özetlenebilir.

Büyü Yapıldığı Rüyalar Dışında Nasıl Belli Olur?

Tüm bu yazdıklarımız ve anlatmaya çalıştıklarımız, buz dağının sadece görünen yüzü değerli ziyaretçilerimiz; önemli olan böyle bir durum ile karşı karşıya kalındığı zaman ne yapılması gerektiğidir. Sizlere tavsiyem; öncelikle soğukkanlı olmak ve gözünüz kapalı herkese güvenilmemesi gerektiğinin bilincinde olmaktır.

Büyünün nasıl ve kim tarafından, hangi amaçla yapıldığı bilinmeden kendi kendinize, kitaplardan ya da internetten bulduğunuz bilgilerle büyü bozma işlemine girmemelisiniz. Burası çok önemli; internette bulunan birbirinden çeşitli yüzlerce büyü bozma tarifi ve ritüellerinin çoğunluğu bilgi kirliliği, tam bu dediğiniz şeyler ise, yarım yamalak ve eksik verilen, amacı sadece sizleri kendilerine çekmek olan bazı sayfalara kesinlikle güvenmemenizi önemle rica ediyoruz.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir