Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Yapılan Kişi Nasıl Anlaşılır? Üzerinde büyü olan ya da büyü yapılan kişi er ya da geç kendini belli edecektir. Büyü yapılan kişiler çoğunlukla yalnız kalmayı tercih ederler. İnsanlar ile bir araya gelmekten kaçınırlar her zaman. Kişi kendi köşesine çekilir ve insanlar ile konuşmayı pek istemezler. Büyüler yapıldıkları kişiler üzerinde bir etki alanı oluştururlar ve bu oluşan etki tabi ki negatif yönde olur. Bu negatif etkiye maruz kalan kişiler kendilerini bir şekilde mutlaka belli edeceklerdir. Büyüler insanların iyi niyetler ve ya kötü niyetler ile yapılırlar, büyüler her ne amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde hiçbir yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yer alır. Yine büyü yapmak ve yaptırmak günah kabul edilmekle birlikte affı olmayan bir günahtır. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve dinden uzaklaşmak anlamını taşımaktadır. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın her ne kadar günah olduklarını bilseler de büyü yapmaktan ve yaptırmaktan asla vazgeçememişlerdir. İnsanların elde etmedeki hırsları büyüleri meydana getirmiştir.

Kişi üzerinde büyü olduğunu nasıl anlaşılır

sorusuna verilecek birden fazla cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmamasının yanı sıra yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğuna inanır. Bu durum özellikle aşk ve bağlama büyülerinde meydana gelen bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler çok etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her yönden etkilenir. Kişi öncelikle psikolojik açıdan etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşarlar ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan kişi her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilir. Yine büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar görülebilir. bununla birlikte kekemelik belirtileri de görülen durumlar arasında yer alır. Kişi ruhsal bunalımın yanı sıra fiziki sorunlarda yaşayabilir. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla alakalıdır.

Yapılan Büyüler Etkisi Ne Zaman Biter

Yapılan büyüler kişileri büyü bozulana dek etkileyecektir malesef. Kötü büyülerde genellikle büyü yapılan kişiye cinler musallat olarak gönderilir ve o kişi ile uğraşırlar, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız eder ve rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra bu durum daha vahim boyutlara ulaşır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir