Büyü Yapana Geri Döner mi

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Yapana Geri Döner mi Büyü yaptırmak için insanlar bazen çok hevesli olabiliyor. İnsanlar istediklerini elde etmek için her yolu mubah sayabiliyor. İnsanlar maalesef o an sadece istedikleri şeyin gerçekleşmesini istiyorlar. Büyü yapmak ve yaptırmakta bunların bir parçası haline gelmiş durumda. Büyüler iyi niyetler ile yapıldığı gibi kin ve nefret gibi duygular ile de yapılabiliyor. Amaçları zadece zarar vermek ve yok etmek olan bu büyülerin yapılmasını hiç kimse tavsiye etmez. İyi olan büyüler her zaman mutluluk verici olmuştur ve hayırlara vesile olmuştur. Diğer taraftan kötülüğe hizmet eden büyüler ise düşmanlık amacı taşımasının yanı sıra zarar vermek ve yok etmek için yapılırlar.

Büyü Yapan Büyüden Etkilenir mi?

Her büyü yapılış amacına göre değişik etkileri vardır. Bu etkiler kara büyülerde çok daha fazla olmuştur. İyi büyüler yapılırlar, Müslüman olan cinlerden yardım alınırken kara büyüler yani kötü amaçlı yapılan büyüler de kötü cinler kullanılmaktadır. büyü ile ortaya çıkan enerjiler çok farklıdır, kara büyüler yapılırken de bu enerjilere daha fazla ihtiyaç duyulur. Kara büyülerin etkileri daha fazladır, büyü her ne niyetle yapılırsa yapılsın, mutlaka büyüler bir bedel ister, büyüyü yaptıran kişi de muhakkak bu büyüden bir şekilde etkileneceklerdir. kara büyüler yapıldığında bu durum daha da artmaktadır. Bunun nedeni ise bu kara büyülerin şeytani olmasıdır. Büyülerin içinde şeytani durum var ise, zaten şeytan da bu işin içinde olacak ve yardım edecektir. Bu yüzden kötü büyüler her zaman daha etkili olmuştur. Daha önce dediğimiz gibi kara büyüler şeytani olup yapılması tavsiye edilmez, bu büyüden mutlaka yaptıran da payı alacaktır.

Büyü Yapana Geri Döner mi, ya da büyü yaptıran kişiye zarar verir mi, elbette! Çünkü, yapılan kötülük asla cezasız kalmaz. özellikle Ayırma büyüleri ve ya kişiyi yok etme büyüleri en kötü ve karanlık büyüler arasındadır. Bu büyüler tamamen şeytani olup etkileri çok güçlü olacaktır. bu tür büyüleri yapanlar ve yaptıranlarda elbette etilerini göreceklerdir. Büyüler ile enerjiler yaratılır ve bu enerjiden büyü yapan kadar yaptıranda etkilenir. Bu sebepten dolayı böyle büyüler yaptırılırken iyi düşünerek hareket edilmelidir. Çünkü bu büyüler bedensiz varlıklar ile yapılırlar ve herkes bu etkiden etkilenebilir. Büyü yaptırmak isteyen kişiler bu durumları da düşünerek hareket etmelidir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.