Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Yapan Kişiye Döner mi? ; ayırma, soğutma, helak etme, öldürme ve hastalık verme niyeti olan kara büyüler büyü yapan ya da yaptıran kişiye de rahatsızlık verebilir ve hatta aynı durumları yaşamalarını sağlayabilir. Büyülerin çok fazla çeşitli olduğu ve yine çok çeşitli amaçlar için yapıldığını daha önce belirtmiştik.

Bazı büyüler iyi amaçlara hizmet ederken yine bazı büyüler kötü amaçlara hizmet etmekte. İyi amaçlara hizmet eden büyüler ak büyü adını alırken, kötü amaçlara hizmet eden büyüler ise kara büyüler adı verilmiştir.

Kara büyüler   Ak büyülere göre her zaman daha şiddetli ve daha etkili olmuştur. Bunu nedeni, kara büyüler yapılırken bedensiz ruhani varlıklardan yardım alınarak yapılır ve yapılacak işlemleri ise o varlıklardan öğrenmelerinin yanı sıra bu varlıkların destekleri ve yardımları sayesinde en kötü en korkunç büyüleri yaparlar. Bu büyüleri yapanlar ise şeytanın hizmetine girmiş olanlardır. Etkisinin çok güçlü ve çabuk olmasını sağlayan da şeytanın ta kendisidir. Bu büyüler kötülüğe hizmet ettiğinden şeytan bu büyüleri yapanlara yardım eder, istedikleri şeyi verir. Şeytan kötülük yapmak insanları yoldan çıkarıp cehennem kuyusuna sürüklemek için Allah tan izin almıştır ve Bu bunun için and içmiş ve söz vermiştir. Bu sebepten dolayı şeytanın da yardımı ve desteği ile bu kötü ve kara büyüler en iyi ve kusursuz şekillerde yapılır ve büyü yapılan kişiye tam etki sağlarlar.

Büyü Herkes Yapabilir Mi ?

Büyüler uzmanlık isteyen bir alandır ve doğru yapılmadığında büyü yapan kişiye geri döner . Büyü yapmaya çalışan kişi bundan kötü bir şekilde etkilenir ve zor bir duruma düşer. Büyüler tehlikeli işlerdir ve bu işte uzman olmayan biri böyle işlere girmemelidir. Büyülerin etkileri her zaman farklı olmuştur. Allah a inancı tam olan ona güvenen insanlar asla umutsuzluğa düşmez ve bu şekilde büyünün etkisini azalır. Bunun yanında beş vakit namaz kılan dinini en iyi şekilde yaşayan ve ALLAH a tam inancı olan mümin kullardan ise büyü çok etki etmez. Çünkü bu insanlar sürekli kuran ve dua okuyan insanlar. Büyülerin yapılışı ve bozuluşu için dualar okunur ve kuran da bu büyülerden korunmak için okunan dualar ve ayetler vardır. bu kişiler sürekli kuran okudukları için bu korunma dualarını da sürekli okurlar.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.