Büyü Yapan Hocalar

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Yapan Hocalar; Medyum, Metafizik Uzmanı ve İslam alimleri de vardır. Ancak önemli olan büyünün hangi amaca hizmet ediyor olduğudur. Büyüleri herkesin bildiği üzere hoca ve medyumlar yaparlar, birde bazı büyüler vardır ki, bu büyüleri de papazlar yaparlar. Büyü çeşitlerinin çok olduğunu ve insanların amaçlarına göre çeşitlilik kazandığını herkes bilir.

Büyüyü Herkes Yapabilir Mi?

Büyüler insanların amaçlarına göre çeşitlilik kazandığı için her büyüyü de her hoca ve medyum yapamaz, büyülerin yapılışı ve malzemeleri her ne kadar kolay ve basit olsa dahi büyü yapmak çok ciddi bir iştir ve sıradan normal insanların yapabileceği bir şey değildir.

Büyüleri herkes yapabilseydi elbette istisnasız her insan istediği bir şeyi elde etmek için büyü yapmayı tercih edecekti. Bu yüzden büyü yapmak kolay bir iş değildir, büyük bir bilgi ve beceri isteyen ve yanı zamanda uzmanlık isteyen bir alan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Büyü yapan hocaların sayısı çok fazladır ancak bazı hocalar vardır ki büyü yapma işine hiç bulaşmaz, sadece kötü bir büyüye maruz kalmış ve çaresiz insanlara yardım etmek için bu yapılan büyüyü bozarlar. Elbette büyü bozma işini yapan hocalar öncelikle dua yöntemi ile yapılan büyüyü bozmaya çalışırlar. Dua yönteminin yetersiz olduğu zaman da büyü bozma işini cinler ile birlikte halletmeye çalışır. Hocaların neredeyse hepsi cin dediğimiz ruhani varlıklar ile iletişim içine girmektedirler. Cin dediğimiz varlıklar ile büyüler en iyi şekilde yapılabilmektedir. Büyü yapan hocalar ise bu büyü yapma işlemini cinler ile birlikte çalışarak yaparlar.

Cin dediğimiz varlıklar ile iletişime giren hocalar bu ruhani varlıklar ile dostluk kurmuş kişilerdir. Hocalar büyü yaparken bu konuda uzmanlaşmış olmaları gerekmektedir. Büyünün ciddi bir iş odluğunu söylemiştik ve bununla birlikte cinler hiç şakaya gelecek varlıklar değillerdir ve hocalar her ne kadar bu büyü denilen işlemi yapmak isteseler de cinler onay vermeden hocalar hiçbir işlem yapamazlar, bunun nedeni ise kime nasıl bir büyü yapılacağını ve kime hangi büyünün nasıl etki edeceğini gibi bilgilerin hepsini cinlerden alırlar ve bu yüzden cinler olmadan hocalar hiçbir işlem yapamazlar. Büyü yapan hocalar vardır ancak her büyüyü her hoca yapamaz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.