BÜYÜ TUTMAMASI İÇİN DUALAR

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Tutmaması İçin Dualar Kişiye yapılan bir büyü  tutmaması için okunacak dua ve ayetler bulunmaktadır. Ancak büyü yapıldıktan sonra okunacak dua ve ayetlerin pek bir işe yarayacağı söylenemez. Dua ve ayetleri okumak kişinin hayatına yerleşmiş bir durum olmalıdır. Kişi hayatı boyunca dua ve ayet okuyan biri ise büyü bu kişiyi çok fazla etki altına alamayacaktır. Ancak büyüler yapıldıklarında cin dediğimiz bedensiz ruhani varlıklar gönderilir ve büyünün amacına göre kişileri etki altına alarak yönlendirebilirler. Takva sahibi bir kişiye yapılan büyüler kara büyü olmadığı sürece çok fazla etkilemeyecektir. Fakat yapılan kara bir büyü var ise, bu takva sahibi bir insanı bile etki altına alacak güce sahiptir.

Büyü yapılan bir kişi öncelikle kendisine yapılan büyüden kurtulmalıdır, bunun için bu alanda uzman olan bir hoca ve ya medyumdan yardım ve aynı zamanda destek almalıdır. İçinde bulunduğu yani maruz kaldığı büyüden kurtulduktan sonra büyüyü bozan uzman kişi bu kişiyi koruma altına alacak ve tekrar büyü yapılmasını engelleyecek bir koruma muskası yazacaktır. Böylece kişi kendisine büyü yapılmasını engelleyecek ve aynı zamanda büyü gibi durumlardan uzak kalacaktır.

Kuranda bulunan bazı ayet ve dualar vardır ve bunlar büyüler üzerinde çok etkili olur. Kişi kendisine yapılacak büyüleri engellemek ve tutmaması için bu dua ve ayetleri okuyarak yine büyüden uzak kalmış olacaktır. Daha önce dediğimiz gibi yapılan büyüler kara büyü olmadığı sürece çok fazla etki göstermeyecektir. Kuranda bulunan ayet el kürsi çok büyük bir duadır ve bu dua sadece büyüler için okunmaz, ayet el kürsi cinlerin okuyan kişiye musallat olmasını engellemesi için de okuyabilir. Yine kişi felak nas surelerini okuyabilir ve bunların yanında cin suresi vardır. Kişiler bunları okuyarak kendisine zarar verecek olan her şeyden korunabilir. Yine burada söylemediğimiz birden fazla dua ve ayet vardır. Bunlar özel zamanlarda okunacak olan dua ve ayetlerdir. Kişiler dua okuyarak ve bu duaları özel zamanlarda okuyarak kendisine yapılacak olan bir büyüden kendini koruması mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.