Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Tutma Süresi ya da Büyülerin tutma süreleri yapılan büyünün yapılış amacına göre değişiklik gösterir her zaman.. ancak kara büyülerin çok daha kısa sürede tuttuğu bilinmektedir. Her büyünün yapılış şekli kullanılan malzemesi ve etki süresi farklıdır. Bur da önemli olan büyü yaptıran kişinin ne için yaptırdığı önemli olur. Her büyünün yapılış amacı farklıdır ve doğal olarak etkisi de farklı olacaktır. Büyüler ya iyi amaçlar ya da kötü amaçlar için yapılmakta. Büyünün günah olduğunu ve affedilmeyecek günahlardan olduğu açık bir şekilde belirtilmiş olsa da büyü yolu çok yaygın bir şekilde kullanılmış ve kullanılmaya devam etmektedir. insanların elde etmek istediklerine karşı olan zaafı büyülerin yaygın olmasına büyük katkı da bulunmuştur. Tarihten bu güne büyüler tılsımlar her zaman insanlarda merak duygusunu ortaya çıkarmıştır.

Kara Büyülerin Etkileri Neden Hızlı Olur?

Büyüler yapıldıkları amaçlarına göre yapılış uzunlukları ve ne kadar sürede etki edeceği değişir. Bazı yapılan büyüler çok kısa zamanda etki ederken bazı büyülerin yapılış uzunlukları ve etki süreleri çok daha fazladır. Genel olarak şunu söyleyebiliriz ki, kara büyülerin etkileri her zaman daha hızlı olur. Çünkü şeytani büyülerden olur ve şeytan her zaman kötülükler için hazırda bekler ve yapanları cehenneme sürüklemek için destek olur. Yine büyüler yapılırken özel olan zamanları vardır. Gece yapılan büyüler, dolun ay da yapılan büyüler, yine kan ile yazılan büyüler gibi özel zamanların gerektiği büyüle de bulunur. Her büyü için farklı ve gerekli ortamlar vardır. Bu örnek verdiğimiz özel zamanlarda yapılan büyüler daha fazla zaman ve birkaç işlemden geçtikleri için etki süreleri de normal olarak uzamaktadır.

Yine yapılan büyünün ne ve hangi amaçla yapıldığı çok önemlidir, aynı zamanda kişinin inancı da büyük ölçüde büyünün üzerinde etkili olur. Kişinin bu büyüye olan inancı büyü yaptıran kişinin büyünün gerçekleşmesine olan inancı büyünün etki etmesinde oldukça önemli. Büyü yaptıran kişinin inanması gerek, inanarak yaptırdığı zaman büyünün etkisi çok fazla çabuk etki eder. Yukarıda da belirttiğimiz gibi kara büyüler diğer büyülerden daha çabuk etkisini gösterir. Büyü yaptıran ve ya yaptıracak kişiler için büyünün günah olduğunu unutmamalı ve ona göre hareket etmeleri ve yine buna göre karar vermeleri gerek.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir