Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Tekrarlar mı? elbette hayır. Büyülerin kendilerini tekrarlama gibi bir durumu söz konusu değildir. Bir çok kişi büyülerin kendilerini tekrarladığını düşünür ancak bu düşünce elbette doğru değildir. İşin içinden çıkamayan yeterli bilgi ve donanıma sahip olmayan hoca ve ya medyumların çıkış noktasıdır bu düşünce. Büyüyü bozamadıklarında insanlara büyülerin kendilerini tekrarladığını söylerler, sadece para amaçlı bu işleri yapan hoca ve medyumlar bu yolu seçmişlerdir. Büyünün tekrarlaması hiçbir şekilde mümkün değildir. Büyüler yapılırken cinlerden yardım alınarak yapılır, cinler olmadan büyüler tutmayacaktır. Cinler ile birlikte hareket edildiğinde büyülere ve dualara enerjiler yüklenir ve büyü bu şekilde kendini hissettirecektir. Büyüleri bozamayan kişiler insanlara kısa süreli bir rahatlama sağlar ve kişi büyünün bozulduğunu zanneder ancak büyü bozulmamıştır.

Büyü Kendini Hangi yollarla Yenileyebilir?

Şöyle bir durum vardır ki, hoca ve ya medyum yapılan büyüyü bozmuştur ancak büyü yaptıran kişi büyünün bozulduğunu anlamış ise, yeniden bir büyü yaptırabilir, ancak büyü kendini bu yol ile yenileyebilir, ama yapılan bir büyü kendiliğinden kendini tekrarlamaz.Büyü Tekrarlar mı? sorusunu cevabıdır.

Yapılan büyülere enerjilerin yüklendiğini söylemiştik. Enerjiler ile kişiler büyülerin etkisi altına girerler. Büyülerin ne ve hangi amaçlar ile yapıldıkları oldukça önemlidir. Kişiler büyü yaptıklarında yapılan büyü kara büyü ise etkisi ak büyülere göre çok daha fazla etkili olacaktır. Bunun nedeni ise, kara büyülerde kullanılan cinlerin şeytani olmasıdır ve şeytani büyülerde kullanılan bu cinler bu işi severek ve büyük bir arzu ile yaparlar. Bu yüzdendir ki, kara büyüler her zaman çok daha etkili olmuştur. Ak büyülerde kullanılan cinler şeytani boyutta olmadığından dolayı ak büyülerin etki etme süreleri biraz daha fazla uzamaktadır.

Büyüler ancak bu şekilde devam ettirilebilir, bunun dışında yapılan bir büyü kendini tekrarlamaz. Bu sadece yapılan bir büyüyü bozmayı beceremeyen ve aynı zamanda para amaçlı bu işleri yapan hoca ve medyumların çıkış yolu olarak kullandığı bir yöntemdir. Bu yüzden çaresiz kalan insanları bu şekilde kandırmaktadırlar. Kişilerin bilinçli olarak davranması ve aynı zamanda doğru kişileri bulması oldukça önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir