Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Ömür Boyu Sürer mi sorusuna gelecek olursak eğer, kişi kendisine yapılan bu büyüden kurtulmadığı sürece evet ömür boyu bu büyünün etkisinden kurtulamayacaktır.  Bu yüzden kendi üzerinde büyü olduğunu düşünen ve ya da hisseden herkes uzman birinin yardımı ile bunu öğrenebilir.   Büyü Ömür Boyu Sürer mi? sorusundan sonra ise İyi medyumun yapacağı bir bakım ile bu durum kolay bir şekilde öğrenilebilir. Bu yüzden doğru bir uzman seçmek çok önemlidir.

Büyüler yapıldığı zaman mutlaka cinlerden yardım alınarak ve aynı zamanda bilgi alınır. Cinler ile dostluk kurmuş hoca ve medyumlar büyü yaparken ve ya bakım yaparken onlardan yardım ister ve gerekli olan tüm bilgiler cinlerden alınır. Her hoca ve medyumun mutlaka yardım aldığı cinler vardır. bu cinler Müslüman cinler olup ve zararsızdırlar.

Cinlerin kötü olanları ise tabiki şeytanidir, amaçları sadece musallat oldukları kişiye zarar vermektir. Onların akıl ve bedenleriyle oynar ve kişiyi hayattan bezdirir duruma getirir ve uzaklaştırırlar, musallat oldukları kişiyi öyle bir hale getirirler ki, kişi ölmeyi dahi düşünebilir. bir hoca ve medyumdan yardım alınmaz ise, kişinin ölüm ile burun buruna gelmesi düşünülebilir. İnsanlar cinlere istemeyerek zarar verdiklerinde ise bedelini mutlaka ödeyecektir. Zarar verdikleri cin Müslüman ise sadece rüyalara gelirler ve rüyalarda uyarırlar eğer ki kişi hatasını anlamaz ise en son korkutarak kendilerini gösterirler. Eğer zarar verdikleri cin kötü ise, kişi bundan elbette büyük zararlar göreceklerdir. Böyle bir durumda kalan insanların alanında uzman birinden yardım almaları şarttır, başka türlü kurtulamazlar.

Büyüler yapılırken cinlerden yardım alınarak yapıldığını ifade etmiştik . yapılan büyülerde cinlerin büyük bir faktörü vardır. Büyüler ya faydalı ve yararlı amaçlar ile ya da kötü amaçlar ile yapılırlar, kötü amaçlar ile yapılan büyüler için cinler kullanılır ve yine bazı büyülerde büyü yapılan kişiye cinler gönderilecektir. Cinler büyü yapılan kişiyi mutlaka etkiler. İyi büyüler yani yapıldığında Müslüman cinler görevlendirilirler ve kimseye bir zararları dokunmaz. Kötü büyülerde ise durum tam tersidir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir