Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır, Büyüler yapıldıkları kişiler üzerinde negatif bir etki alanı oluştururlar ve bu oluşan etki kötü yönde olur. Bu kötü etkiye maruz kalan kişiler kendilerini bir şekilde mutlaka belli ederler. Büyüler insanların iyi niyetle ve ya kötü niyetleriyle yapılırlar, büyüler her ne amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yer alır. Yine büyü yapmak ve yaptırmak günah sayılmakla birlikte affı olmayan büyük bir günahtır. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a karşı gelmek şirk koşmak ve dinden uzaklaşmak anlamını taşımakta. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah olduklarını bilseler de büyü yapmaktan ve yaptırmaktan asla vazgeçememişlerdir. İnsanların elde etmedeki hırsları büyüleri meydana getirmiştir.

Büyü Yapılan Kişi Kendini Nasıl Hisseder?

Kişi üzerinde büyü olduğunu nasıl anlaşılır sorusuna verilecek birden fazla cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmayabilir ve yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğuna inanır. Bu durum aşk ve bağlama büyülerinde oluşan bir durum olarak karşımıza çıkar. Yapılan bazı kara büyüler çok etkili olur ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her yönden etki altında olur. Kişi önce psikolojik açıdan etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşar ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan insan her şeyden umudunu keser ve kendi köşesine çekilirler. Yine büyü yapılan insanlar da ani olarak bayılmalar görülür. bununla birlikte kekemelik belirtileri de görülen durumlar arasında yer alır. Kişi ruhsal bunalımın yanında fiziki sorunlarda yaşayabilir. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla alakalıdır.

Yapılan büyüler kişileri büyü bozulana dek etki altında tutacaktır. Kötü büyülerde genellikle büyü yapılan kişiye cinler musallat olarak gönderilir ve o kişi ile uğraşırlar, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız eder, rüyalarda rahatsız etmeye başlamasının ardından bu durum daha vahim ve kötü boyutlara ulaşır. Kişi kendi akıl sağlığından şüphe etmeye bile başlar. Dışarıda karşılaştığımız birçok sara hastalarının bir büyüden ve ya bir musallat yüzünden o hale geldiğini söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir