Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Nedir, Büyü denilen şey doğaüstü güçler kullanılarak elde edilmek istenen her ne ise onu elde etme çabasıdır denilebilir. Büyü çok eski tarihlere kadar dayanmaktadır. Büyüleri yapan kişiler sıradan normal insanlara göre yapılan bir iş değildir. Büyü kavramı denilen şey ise, ilim ve beceri isteyen bir alandır, bu işte uzman olan kişiler her zaman tercih edilmelidir. Bu alanda uzman olan kişiler büyüleri tek başlarına yapmazlar, aynı dünyada yaşasak bile boyut fakından dolayı insanların çıplak gözle göremedikleri bedensiz varlıklar aracılığı ile yapılır. Bu varlıklar ile dostluk kuran hoca ve medyumlar yapılacak işlemlerin hepsinin bilgisini 4. Boyutta yaşayan bedensiz varlıklardan alırlar. Bu varlıklara cin adı verilmiştir. Bu varlıklar ile büyüler yapılmaktadır. Bu varlıklar kullanılarak büyü işlemleri gerçekleştirilir. Büyülerin çok çeşitli olduğunu bilinmektedir, bu büyüler yapılış şekline ve amacına göre de farklılık göstermektedir. Bu yüzden büyü yapma işi çok ciddi ve emek isteyen bir iştir. Büyüler yapılırken kullanılan malzemeler de değişiklik gösterir. Büyünün yapılma amacına göre büyü şekli ve yapılırken kullanılan malzeme de farklı olacaktır.

Büyüler iki ana gruba ayrılırlar, yapılan büyüler iyi niyetler ile yapılıyor ise ak büyü kötü ve zarar vermek amacı ile yapılıyorlar ise kara büyü adını alırlar. Büyü kavramı çok geniş bir yelpazeye sahiptir, çok fazla büyü çeşidi bulunmaktadır. Aşk büyüleri ak büyüler arasında yer almaktadır, sabun büyüsü gibi büyüler ise kara büyüler arasında yer alır. Kara büyüler yapılırken hayvan ve insan uvuzları ile yapılırken bunlara eşlik eden şeyler ise, kişinin dna sını yansıtan tırnak elbise parçası ve benzeri şeyler kullanılmaktadır. bunlart kişiye özel kullanıldığından ve kişiye ait parçalar olduğundan dolayı bunlarla yapılan büyüler her zaman daha etkili olmaktadır. Bu yüzden böyle bir büyüye maruz kalmamak adına kişi her zaman dikkatli olmalıdır.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  4444 Duası Kaç Günde Okunmalı?

Büyü yaptırmak isteyen kişilerin mutlaka uzman birinden yardım alması gerekmektedir. Aksi taktirde çok daha kötü sonuçlar doğurmaktadır, iyi bir şey yapmaya çalışırken kötü bir durumda ortaya çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir