Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Ne Kadar Zamanda Etki Eder, Her büyünün kendine has yapılma yöntemi olduğu gibi kullanılan malzemeleri de çok farklıdır ve bunula birlikte etki süreleri de değişiklik gösterir. Her büyünün kişilerdeki etkisi çok farklıdır. Kişilerin inançları büyünün etki etmesinde en büyük ve en önemli bir faktördür. Büyüler yapılırken belli aşamalardan geçer ve özel vakitlere dikkat edilerek yapılırlar.

İnsan vücudundaki negatif ve pozitif enerjiler aşağı yukarı birbirine eşit durumdadır, bu yüce yaratıcımız ALLAH tarafından insanlara verilmiş çok bir lütuftur. İnsanlara yapılan büyüler sonucunda bu enerji akışında değişikliklere sebep olur ve bunun yanında insanlardaki bu enerji dengesi bozulur. Bozulan enerji insanlarda maalesef hastalıklara ya da ruhsal bunalımlara yol açar. yapılan her büyü insanda farklı değişimlere sebep olur. Yapılan büyüler sonucunda kimi insanlar sadece ruhsal açıdan etkilenirken kimi insanların sağlıklarında bozulma yaratırlar. Hatta ölümle sonuçlandıkları da olmuştur. Yapılan büyülerde insanlara genellikle negatif enerji gönderilir ve büyü yapılan kişi negatif olarak etkilenir.

Yapılan Büyülerin Özel Zamanları Vardır?

Yapılan her büyünün özel zamanları ve anları vardır. Bazı büyüler gece vakitlerinde yapılır, bazı büyüler dolunayda ya da yeni ay da yapılır ve yine bazı büyüler kanla yazılarak yapılır. Yine bunların yanında astroloji de devreye girer, yıldızlar ay ve güneş diğer gezegenlerin konumları ve daha birçok şey önemli rol oynar. Büyü bilmeyen biri için çok kapsamlı görünmese bile büyü yapmak kolay değildir, birçok ilim bir araya gelerek yapılan bir şeydir. Hoca ya da medyumlar bir büyü yaparken ya da bozmak istendiğinde yine birçok ilim bir arada kullanılır. Bu ilimlerden bir kaçı ise, havas ilmi, cifir ilmi astrolojidir. Bu ilimler birbirinden farklı gibi görünse de aslında hepsi iç içe olan bilimlerdir ve Metafizik bilimlerinin hepsi birbiri ile alakalı bilimler olup ayrılmazlar.

Yukarıda açıklandığı gibi her büyünün etkisi ve etki etme süreleri değişiktir. Birçok büyü çeşidi olduğundan dolayı her büyünün yapılma süreleri farklı olduğu gibi etki süreleri de farklılık göstermektedir. Bu sebepten büyüler yapılırken etki etme sürelerini de göz önüne almak doğru olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir