Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Nasıl Yapılır, Büyü yapılışı çok farklı yollar kullanılarak gerçekleştirilir. Büyülerin ne amaç ile yapıldığı ve hangi büyünün yapılacağına göre büyülerin yapılışı farklılık gösterir. Her büyünün kendine has yapılma şekli vardır. Büyü çeşitleri çok fazla olduğundan dolayı yapılma şekilleri de farklıdır.

Büyüleri herkes yapamaz, büyü yapmak çok zor ve zahmetli bir iştir. Bunların yanı sıra büyü yapacak kişi bir çok ilmin hepsini bilmek zorundadır. Bir büyü yapılırken yapan kişinin ,bedensiz varlık dediğimiz cinler ile iletişimde olması gerekir ve yine aynı zamanda havas ilmini bilmesi ,astrolojiyi ,cifir ilmini ve daha sayamadığımız bir çok ilmi bilmesi gerekmektedir. Bu ilimlerin hepsi birbiri ile bağlantılıdır. Büyü yapacak kişi bu ilimlerin hepsini bilmesi gerekir. büyülerin nasıl yapıldığı konusunu bir örnek ile açıklarsak eğer, kaşık büyüsünün nasıl yapıldığını anlatabiliriz.

Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü yapılırken bir bez parçası ve iki kaşık bu büyünün yapılması için gerekli malzemelerdir. Kaşık büyüsü hem ayırmak hem de birleştirmek için yapılabilir. Kaşık büyüsü bu sebepten dolayı biraz farklı bir büyüdür, hem iyiliğe hem de kötülüğe hizmet edebilen bir büyü türüdür. Kişilerin ayrılması için yapılan bu büyüde kaşıklar birbirlerine ters olacak şekilde bez parçası ile bağlanırlar, tabi bun kasıklar okunmuş durumda olan kaşıklardır. Bu büyüyü yapan kişi gerekli okumaları yaptıktan sonra büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra çift birbirini çok sevse bile araları mutlaka bozulur, ortada bir sebep yokken kavga ederler, sonuç ayrılık olacaktır. Yine bu büyü çiftlerin kavuşması için yapılıyor ise, bu sefer kasıkların yüzleri birbirine bakacak şekilde birleştirilip bez parçası ile bağlanırlar. Dediğimiz gibi bu kasıklar özel okunmuş kaşıklardır. Bu yapılan büyü ile çift birbirinden istese de kopamaz, aralarında bağlılık oluşur.

Yukarıda tarif ettiğimiz büyü, büyülerin içinden sadece bir tanesidir. Her büyünün kendine göre yapılış şekli vardır. Bunların yanında ne zaman hangi gün yapılacağı da önemlidir. Büyü yapan kişi büyün bu bilgileri bilmek zorundadır. Büyünün tutması için her bilgi önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Belirtileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir