Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Nasıl Yapılır ve Nasıl Bozulur bu soru oldukça merak ediliyor. Büyüler yapılışları ve çeşitleri ne kadar farklı ise, bozulmaları da aynı şekilde farklıdır. Her büyünün yapılış amacına göre kullanılan malzeme ve aynı zamanda yapılan işlemler farklılıklar gösterir. Burada büyünün ne için yapıldığı büyük önem arz eder. İnsanların bi çare kaldıklarında en çok kullandıkları yol büyü yoludur. İnsanlar tarih boyunca büyü yapmak ve yine yaptırmaktan vazgeçmemişlerdir. İnsanların istediklerini elde etmekteki hırsları büyüleri çok yaygın bir duruma getirmiştir. Büyüler her dönemde insanların yaygın olarak kullandıkları bir yöntem olarak kalmıştır.

Bağlama Büyüleri Kişiye Zarar Verir mi?

Büyüler çok fazla ve çok çeşitlidir. Bazı büyüler aşk için yapılır ve ya ayırma için yapılır. Bunların yanında bir kişiye zarar vermek, düşmanlık için yapılırken maalesef en kötüsü kişinin yok olması için yapılan büyülerdir. Bu büyüler çok tehlikeli ve yapımı da zordur. Her büyüde belli bir zaman ve an olur. Büyüler yapılırken bazen gece yapılması gerekir, bazen dolunay bazen de yeni ay gerekir. dediğimiz gibi her büyü farklıdır ve yapılış şekilleri de bunlara göre farklılık gösterir. Yapılan büyülerin kişiler üzerindeki etkileri yine değişiktir. Bazıları tam etkilenirken bazıları tam olarak etkilenmezler. Genellikle kara büyü dediğimiz büyü çeşidi çok güçlü ve etkili büyülerdir, yapılan büyüler insanlar üzerinde çok daha etkilidir, kişiye zarar vermek için yapılan büyüler de kişi mutlaka zarar görecektir. Kara büyüler de genellikle kötü cinler büyü yapılan kişilere gönderilir ve o giden cinler o kişiye mutlaka zarar verir. Kişinin hayatı zehir, olurken hayattan umudunu keser. Yapılan bağlama büyüleri de yine çok etkili büyülerdendir. Büyünün yapıldığı kişi tam anlamıyla bağlanır, o kişiden başkasını düşünemez duruma gelir ve o kişinin dediği laftan çıkmaz.

Büyüler var ise, onların bozulmaları da elbette vardır. Yapılan büyü bozulmadığı müddetçe kişi kendi hayatını yaşayamaz ve kendi kararlarını da veremez. Büyü yapıldığına dair bir şüpheniz varsa, mutlaka bir hoca ve ya medyumdan yardım alarak üzerinizdeki bu beladan kurtulabilirsiniz. Büyünün günah olduğunu bilenler yine de büyüden vazgeçemezler. Her büyünün yapılışı olduğu gibi bir bozulma yöntemi de vardır. Kişilerin çok dikkatli davranarak bu gibi bir durumdan kurtulması gerekir yoksa bir ömür bir büyü ile yaşamış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir